Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiatal, csinos lányok mit...

Fiatal, csinos lányok mit tennêtek ha ajándékba kapnatok egy combcsizmát?

Figyelt kérdés
Eladnad,hordanad...
2017. jan. 9. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha magas lennék hordanám, de így hogy ilyen alacsony vagyok rajtam nevetségesen állna. Szerintem elajándékoznám valakinek akinek jó lehet, vagy megmondanám annak akitől kaptam, hogy örülök neki nagyon, de én ezt sajnos nem tudnám hordani
2017. jan. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kitől? Ha a pasimtól, közeli családtagtól, jóbaráttól, hordanám, amúgy nem fogadnám el.
2017. jan. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
csak úgy random? kitől, miért? ha tetszene és jó lenne a mérete, hordanám. ha nem, akkor meg eladnám. de általában az ember nem kap csakúgy combcsizmát valakitől..
2017. jan. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rokontól,baratodtol
2017. jan. 9. 19:33
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Combcsizmából is van ezer fajta...Van magassarkú, van lapostalpú, lakk/bőr, velúrbőr, stb stb...

Ismerősöktől nem kapnék ilyet mert tudják hogy nem az én stílusom.

Ha valaki olyantól kapnám aki ennyire nem ismer,és viselhető darab, kipróbálnám hogy áll, beleillik-e az öltözködésembe. Ha egyáltalán nem jön be, vagy megmondanám hogy ez nem nekem való, vagy eladnám valakinek.

Egyébként szerintem ez a fajta ami vállalható utcára(merem kockáztatni hogy tetszik is), a többi szerintem a sarkon dolgozóknak való (a magassarkú bőr típusúakra gondolok)

[link]

2017. jan. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Megköszönném és elajándékoznám vagy eladnám.

Nem az én stílusom az ilyesmi csizma.

2017. jan. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!