Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok mit gondoltok az ilyen...

Csajok mit gondoltok az ilyen fajta lakk kézitáskáról, hordanátok? Ez most divatos fazon? (KÉP)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Tetszik vagy nem, és miért? Hordanátok?

Életkort is írjatok, köszi :)


2017. jan. 10. 11:45
 1/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Én nem. Nem szeretem a kézitáskákat, egyetemre, munkába nagyobb, vállra vethető táskát viszek (amibe fér könyv, ebéd, víz, akármi), szaladgálni városba táska nélkül indulok el otthonról, de ha viszek is táskát, inkább egy vállra vethető kisebb táskát választok.

Nekem sem a lakk, sem a fazon nem tetszik, sem pedig az, hogy kézitáska, nekem személy szerint nem praktikus.

2017. jan. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik. Persze ilyen öltözékhez, ami a képen is van. Nem sportoshoz. Mert van, aki ahhoz hordja és azzal szerintem elég fura.

Én jobban szeretem a vállra tehető fazonokat. De aki szereti kézben hordani, annak jó.

Nekem egy barnás-krémszínű árnyalatú lakktáskám van. Nem hordom gyakran, mert azért elég kényes. Meg ilyen hidegben mindig zsebre teszem a kezem, és ugye az is kézben hordható, mint ez. Inkább nyáron szoktam hordani.

2017. jan. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fazonja félig meddig divatos.

Nekem nem tetszik, eleve a frász kerülget a lakkozott dolgoktól és kézitáskát sem hordok soha.

2017. jan. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem bejön, ha szép a fazonja. Nagyon fel tud dobni egy egyszerű összeállítást.
2017. jan. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tetszik
2017. jan. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az alakja divatos, pontosabban klasszikus, több nagy márkának is van hasonló táskája. A lakk dolgok nem tetszenek, kézi táskát sem hordok, kényelmetlen. Nem viselném.
2017. jan. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!