Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudnátok ajánlani ilyen...

Tudnátok ajánlani ilyen nadrághoz cipőt és kabátot (25/F)?

Figyelt kérdés

Veszprémben lakom és komolyan mondom nem tudtam hogy nevessek, sírjak vagy csak sóhajtás után jelentkezzek a mars programra (poén off). Egyáltalán nem űberdivatosan akarok öltözni mert a hideg kiráz a "férfi" ruháktól, több helyen nézelődtem és vagy úgy néztek ki a kabátok mint amiket anno meccs előtt vettünk fel félidőben, vagy pedig mintha csak elfogyott volna a hely a női részlegen, ezért a férfi ruhákhoz rakták volna őket...


Megköszönném ha linkelnétek képeket arról hogy kb milyen kinézetű cipőket és kabátokat nézzek, mert csak ezeket a rohadt cső vagy milyen nadrágokat lehet venni amik szerintem elfogadhatóak (vagy a 80as évekből megmaradt csupa segg nehéz farmerokat). Mondjuk ezek a nadrágok nem rosszak, de gőzöm sincs hogy milyen cipőt és kabátot vegyek hozzájuk. Próbáltam keresgélni neten, de amiket találtam tippeket, azok nekem már a "túl sok" kategóriába tartoztak, nem vacakolok én kiegészítőkkel, csak elfogadhatóan, egyszerűen öltözködni. Előre is köszönöm!


25/F



2017. jan. 11. 09:48
 1/8 A kérdező kommentje:

Sry lemaradt. Képek a nadrágokról:


[link]


[link]

2017. jan. 11. 09:51
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy ilyesmi kabát szerintem egyszerű, nem sok, a célnak megfelel és nem is csúnya:

[link]

vagy ilyen: [link]

2017. jan. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jaj, a cipők lemaradtak :)

[link]

[link]

A márka nem lényeges, csak a formája.

2017. jan. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!


Na ilyen kabátot megpróbálok keresni, ez tényleg nem rossz, remélem lesz szőrme nélküli verzió vagy legalább levehető lesz a kapucni.



Viszont az ilyen cipőkkel hadilábon állok. Ezekbe lazán bele kell tűrni a nadrágot ugye? Valamint ha megtennéd nekem, félcipőről is tudnál mutatni valami hozzá illőt ami tavaszra jó lesz?

2017. jan. 11. 10:12
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Szia. Szövetkabát esetleg? Nekem azok tetszenek leginkább a férfiakon, lehet hordani elegánsabban, de lezserebben is irtó jól mutat. Én 26/N vagyok, de az ilyen szőrmés/kapucnis kabátokban nem vennék komolyan egy pasit sem. Cipőből télre egy szép bőrbakancs, ami szintén megállja a helyét elegánsabb öltözékhez és lezserebbhez is.
2017. jan. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát szövetkabátot szerettem volna régebben is venni, de az az igazság hogy ahhoz nem árt magasság is és más testalkat... 173cm vagyok kb, ráadásul a legtöbbnek nagyon merev a válla... + nem vonalzó vállú vagyok (mint amilyen a szövetkabátok szabása általában), hanem a nyakam hátsó részétől lejt a karomig :/ Felpróbáltam párat, de elegáns helyett rajtam inkább mókásan festett :)



Nekem a szőrmés kabátokkal az a legnagyobb bajom hogy amikor azok megjelentek, kb csak nőkön láttuk, aztán amikor a srácoknál is terjedni kezdett, haveri társasággal együtt nevettünk rajta mert nekünk beéget hogy az ilyen női kabát :D Tudom, a divat változik etc etc, de én régi vágású vagyok, nem érdekel a divat. visszafogott, férfias ruhát nehéz találni.

2017. jan. 11. 10:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszenek a szövetkabátok. Azt azért nem linkeltem, mert szerintem hidegek. Legalábbis én nőként a szövetkabátjaimat, csak tavasszal, ősszel tudom hordani, igazi télben nem.

Félcipőben nekem az ilyesmik tetszenek:

[link]

[link]

[link]

2017. jan. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, van különböző hosszúságú szövetkabát, ha alacsonynak érzed magad, akkor egy sima csípőig érő jól mutatna rajtad. De persze te tudod, miben erzed jól magad.
2017. jan. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!