Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pont két méret között van a...

Pont két méret között van a ruhaméretem?

Figyelt kérdés

Annyira idegesít, hogy szinte bárhova megyünk vásárolni, ha 2 méret közül kell dönteni, akkor a nagyobbat kell megvennem, mert a kisebbik habár rámjön, de ha kabátról van szó, akkor ott alá kell öltözni, ezért a kisebb nem lenne jó. A nagyobb viszont eláll tőlem, "bebuggyosodik".

Mit tegyek? :D



2017. jan. 11. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ilyenkor én felmérem, mi várható! Vagyis tudom magamról, hogy ha nincs hőség, akkor edzeni fogok, és akkor jó lesz a kisebb cucc a közeljövőben. Ha meg tudom, hogy esős idő lesz, és nem edzek, akkor a nagyobbat veszem.

Kabátból inkább a nagyobbat, hogy vehessek alá valamit.


Hozzáteszem, azért hosszabb keresés után mindig találok megfelelő méretet, szóval a fenti eset ritka.

2017. jan. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most is az van, hogy vettünk egy kabátot, és a kisebbet az csak neccesen lett volna jó, a nagyobb pedig konkrétan eláll a derekamnál, és szinte befúj a hideg ://
2017. jan. 12. 17:20
 3/4 A kérdező kommentje:
Gondolkozom, hogy visszavigyem-e, mert a kabát amúgy nagyon tetszett, a színe, az anyaga.
2017. jan. 12. 17:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Keress jó szabásút.

Pl megkötős nem huzatol

2017. jan. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!