Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek tetszik ez a fajta stílus?

Nektek tetszik ez a fajta stílus?

Figyelt kérdés

[link]

Nagyjából ugyanahhoz a stílushoz tartoznak az alábbi összeállítások. Bejön nektek vagy felejtős? ...és miért?



2017. jan. 15. 13:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

hát nekem nagyon nem

1-2 még elmegy, de a többsége elég hülyén és ízléstelenül néz ki és senkinek nem is állna jól (szerintem)

de hát kinek mi

2017. jan. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Vegyesek az érzéseim... Jó is meg nem is.

Ami nekem nem tetszik:

-agyon szaggatott farmerek: a kutya szájából szedték ki?

-szargyűjtő melegítő: eleve az ülepes nadrág nevetséges, utcára meg nem veszünk fel melegítőt

-rövidnadrág alá "cicanadrág" (kivéve ha épp hidegben sportol, de utcára ne)

-zokniba belehúzott nadrág: ez mi ez? oké van egy márkás zoknija és? ugyanúgy büdös lesz a lába:D

-2-3 számmal nagyobb felsők (póló, pulcsi,kabát): ha nem volt a méretében miért vette meg?


Nem rossz egyébként ez a sportos vonal, ha megfelelő méretű pólót, pulcsit vennének fel a normális farmerhoz (olyat is láttam) akkor azt mondanám hogy tényleg bejön. Illetve a bakancsos összeállítások közül is volt 1-2 ami tetszett. De inkább 80%-ban nem tetszik, 20%ban igen

2017. jan. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem, de én már 25 éves nő vagyok. Középiskolában valószínűleg még tetszett volna.
2017. jan. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tizenéves fiúknak jó, idősebbeknek gáz.
2017. jan. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nagyon bejön, csak kár hogy a 20 év feletti fiúk többsége már nem ilyen divatos. 22/L
2017. jan. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, természetesen még jöhetnek továbbiak, de annak azért örülök, hogy van olyan akinek részben vagy egészben tetszik ez a stílus.
2017. jan. 15. 17:34
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön az összes.16/L
2017. jan. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Fiataloknak oké de felnőtt férfiaknak már annyira nem.
2017. jan. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem igen, de ez a vékony fiúknak áll jól.
2017. jan. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon nem.. A 2. képen levő ruhában + 1 Kalasnyikov, elmehetne az Al-Kaidába...
2017. jan. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!