Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire lehetek biztos...

Mennyire lehetek biztos abban, hogy az ebayrol rendelt Converse cipo eredeti vagy sem?

Figyelt kérdés
Rendelt mar vki onnan markasabb cipot?Pl Vans,Converse,stb..? :)
2017. jan. 15. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Cipőt nem, de például samsung fülhallgatót vettem egyszer. Na az kamu volt, kinézetre is és hangra is másabb volt. Címben "100% original" volt írva :D

Cipőt nem rendelnék onnan. Csak akkor ha eleve kamut szeretnék vagy valami olcsóbbat. Bár inkább azt sem, mert nálam egy cipőválasztás 1 óra minimum.

2017. jan. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen biztos lehetsz benne, hogy nem eredeti.
2017. jan. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne kockáztass ,rendelj converse oldalról.
2017. jan. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy kitől akarod rendelni.Bár szerintem nem nagy a valószínűsége hogy bátki ott eredetit árul.Küld el légyszi a linket akitől venni akarod.Amúgy az értékeléseiben nézd meg miket írnak.Nekem egyszer volt hogy az volt írva egy nyakláncra hogy arannyal bevont, 180 ft ért nyertem liciten ingyen szállítással, gondoltam hogy biztos nincs bevonva arannyal...de megrendeltem mert ennyiért még úgy is megérte volna.Aztán kiderült hogy tényleg be van vonva arannyal,ékszerésszel is megnézettem.Tehát attól függ szerintem hogy ki az eladó.Bár egy cipőt szerintem jobb inkább az eredeti oldalról megrendelni.
2017. jan. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Linkeld be és megmondjuk
2017. jan. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom,amint kineztem linkelem! :)
2017. jan. 16. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!