Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen férfi bakkancsot...

Milyen férfi bakkancsot ajánlotok venni? Milyen tapasztalat van, ami tartós, nem kopik el a talpa a varrása stb. Link is jó volna.

Figyelt kérdés
Nem azt a dúrva hegymászót inkább utcait.

2017. jan. 15. 18:16
 1/5 A kérdező kommentje:
bakancs sorry.
2017. jan. 15. 18:17
 2/5 anonim ***** válasza:
mennyit szánsz rá, mert nem mindegy
2017. jan. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

de akkor mondok több árkategóriában is

ha valami kommerszebb kell akkor ott van az AM Shoe company én az egyémet fél éve vettem 20 rugóért rendszeresen bokszoltam, még mindig bírja jól pedig nem kímélem

ha eggyel komolyabbat akarsz akkor ott a dr martens valamivel drágább 30-40 de azt mondják jó

ha még ez sem elég és valódi minőséget akarsz ott a Thursday boots amerikai vállalat remek minőségű cipőket gyártanak, de nem olcsón 200 dollár átlagosan egy pár náluk (kb 60 ropi)

ha még ez sem elég jó ott vannak a Red wing bakancsok egy egész életet is kibírnak még akkor is ha egész nap szó szerint szarban húgyban járkálsz is viszon 300 dolcsi alatt nem kapod meg a személyes kedvencem a Red wing iron ranger 320 dodó kb 90 ezer

remélem tudtam segíteni :)

2017. jan. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak a Martens, az a legjobb. Bár sokféle bakancsom még nem volt, mégis ez a legkényelmesebb lábbelim
2017. jan. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Martens, Undercover, Gladiator, Timberland, Panama Jack.
2017. jan. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!