Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Amazon-ról mennyire éri meg...

Amazon-ról mennyire éri meg cipőt rendelni?

Figyelt kérdés

Főleg ismeretlen márkájú,de kép alapján tetszetős külsejű cipőkre gondolok.

A méretezés általában stimmel?

Jó minőségűek,vagy mind ócska kínai?



2017. jan. 15. 21:50
 1/3 anonim válasza:
38%

Semennyire!

Van egy olyan, hogy www.kalapod.hu Innen rendelj.

Fillérek a cipők, kb közepes minőségűek, viszont 10 ezer felett ingyen szállít és egyszer ingyen méretet is cserél.

(kijön a futár, elviszi, hozza a másikat, egy filléredbe nem kerül).

2017. jan. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Semennyire!

A Kalapod. hu termékein én is jó szívvel ajánlom. Két csizmám és egy bakancsom van tőlük.

Szkeptikus voltam, mikor az első darabot rendeltem, de az árához képest szuper minőség. Jobb, mint sok Deichmannos darabé.

2017. jan. 16. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
36%

Nézd meg alaposan, mert vannak nagyon gagyik, de elfogadható vagy jó minőségűek is.

Mondjuk én inkább ebay párti vagyok, hamarabb megérkezik minden, jobban tetszik a felület és a választék is.

Azt hozzá kell tenni, hogy ne rendelj túl olcsó cipőket, ezek az oldalak arra jók, hogy különlegesebbet, egyedibbet találsz, ugyan olyan áron, mint itt. Ha értelmes minőséget keresel olcsón, akkor tényleg inkább a kalapod.hu.

2017. jan. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!