Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiuk! Sulis uszas?

Fiuk! Sulis uszas?

Figyelt kérdés
Nekem mot jelenleg 70/A-s a mellem. Nyilvan uszodresszbe fogok uszni. Es mivel alapbol is szinkronuszok a mar meglevo dresszeimet fogom hasznalni. Mellnel szivacsos/ tomott dresszet meg bikinit nem fogok felvenni. Az uszodresszek az amugyis kicsi melleimet meginkabb "lenyomjak". Fiuk titeket zavar? Megbamuljatok emiatt a lanyt? Vagy mi jar ilyenkor a fejetekbe?

2017. jan. 16. 16:38
1 2
 1/15 anonim válasza:
90%
hát én nem vagyok fiú, de engem úszásnál pont az zavar, hogy leng a mellem mindenfele XD úgy cserélnék veled :(
2017. jan. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Úszom lassan 6-7 éve, és mindenki ilyenbe jár, nincs semmi a fejemben, ez sport, nem divatbemutató.
2017. jan. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen tudom en is hogy nem divatbemutato. Nem is az a cel en is 8 eve uszok. Igazabol csak a velemenyek erdekelnek. Nem a kulsore megyek.
2017. jan. 16. 16:42
 4/15 A kérdező kommentje:
Ja es 15/L
2017. jan. 16. 16:48
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Azt gondolom, hogy okos a lány, mert nem parádézni akar, hanem praktikus úszódresszben van, tesz az egészségéért, komolyan akarja elvégezni a feladatokat.
2017. jan. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Koszonom de mint emlitettem nem a divat miatt erdekel. Csak ugy szeretem tudni hogy mit gondolnak a fiuk. Es sulis uszasra nem veszek szivacsos... dresszeket mert vannak a kenyelnes edzesen bevalt dresszeim. Es koszonom a valaszokat.
2017. jan. 16. 17:46
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Nyilván megnézem a lányokat ilyenkor is. :) És az elmondottak alapján igencsak tetszene a látvány, mert imádom a pici melleket, főleg ha formás is. :) Mondjuk a pici mindig formás. :) Szóval szerintem dögös lehetsz benne. :) Egyáltalán nem baj, ha lenyomja a dressz, legalább sejteti, hogy nagyon szép cicik vannak alatta. :)
2017. jan. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Bikinit meg trendi dresszt inkább a strandon látsz (meg rajtam mert nincs más és ha szökőévente uszodába megyek akkor is a melegvízű medencében ázok amíg párom úszik arra meg jó a fekete bikini is :D ), uszodában a legtöbben inkább sima dresszt hordanak, gyorsúszásnál egy éppen takar valamit bikini gyorsan eltűnhet rólad :D
2017. jan. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
41%
Szerinted hol erdekel az Engem hogy hol lapul le a melled es mi nyomja le?
2017. jan. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Írod hogy szinkronúszol. Bizonyára sokkal jobban úszol, mint a fiúk. Ha cikiznek, hívd őket versenyre. Sokkal kisebb lesz a hangjuk, ha egy medencehosszal megvered őket. Vagy egyedül legyőzöd a fiúváltót. De abban is versenyezhettek, hogy ki bírja tovább a víz alatt.
2017. jan. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!