Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti is így vagytok az öltözködé...

Ti is így vagytok az öltözködéssel, mint én? Szerintetek se a ruha teszi az embert?

Figyelt kérdés
Úgy vagyok az öltözködéssel, hogy azt veszem fel ami kényelmes nekem, nem azt nézem, hogy ezt a színt azzal a színnel kéne felvenni, nem szeretem a fűzös cipőket helyette belebújós cipőket hordok, farmerokat se szeretem, mivel ha kicsit is belehizok akkor már szűk lesz rajtam, a melegítő sokkal kényelmesebb és nem lehet nagyon belehízni. Nem szeretek ruhákat se vásárolni a plázákat ki nem állhatom. Lehet azért gondolom így, mert férfi vagyok és nincs tonnánnyi ruhám. Szerintem azért nem a ruha teszi az embert, mert egy ember lehet értelmes és okos, ha nem követi a divatot. Nem mondanám magam igénytelennek, mert nem járok foltos, szakadt, büdös ruhába.
2017. jan. 19. 08:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Igen, mondjuk látszik is, 10-es, ez amit írsz, hogy manapság a külsőre hajt sok ember, de ami ehhez párosul, intelligencia hiány, azt a külső nem hozza ki. Épp ez a buktató ebben, hogy sok ember elég intelligencia hiányos, mégis az öltözékével olyannak mutassa magát, mint egy intelligens.
2017. jan. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
84%
11: hát én pont az ellenkezőjét látom, aki ostoba, az úgy is néz ki.
2017. jan. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

#11 mutaSSa? inkább mutatja lesz az..

egyébként én is úgy vettem észre, hogy aki intellingens és igényes, az minden téren igényes, a környezetére és önmagára is + van ízlése. illetve ahogy a többiek is írták, nem kell egyből végletekben gondolkozni, attól még, hogy valakit érdekel a divat és szeret vásárolni, nem feltétlenül egy üresfejű, felszínes plázap icsa/fiú.

2017. jan. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Akkor te éld így az életed. Ha neked jó, akkor nicns vele gond. Csak ne ítélj el másokat, akik másképp vélekednek. Ahogy téged sem kellene elítélni. Ha munkaügyekben nem gátol, ahogy párkapcsolatban sem akkor meg? Én pl módfelett sok figyelmet fordítok a ruháimra. Számomra ez az önkifejezés egyik formája. Szeretem az esztétikus dolgokat. Egy szép festmény, egy dizájnos hangszóró, minimalista étkészlet. Jó érzés ha ilyen közegben vagyok. Az egyediséget is igénylem. Te más vagy. Ennyi.
2017. jan. 21. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Sok embernél van így [link]

de nem mindenkire jellemző, főleg akik státuszuknál fogva jól öltöznek, azoknak ez a természetes, de sok átlagos ember, egyszerűen öltözik,szinte minden nap ugyan abba jár, attól még lehet művelt,okos,intelligens.

2017. jan. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!