Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen jó téli, márkás,...

Blaiseboy kérdése:

Milyen jó téli, márkás, sportos bakancsot vegyek utcai használatra?

Figyelt kérdés

Olyasmi márkák érdekelnek mint a Salomon, Jack Wolfskin, Timberland, Panama Jack, csak nem találom az igazit.

Salomon Nytro GTX nagyon tetszik például.



2017. jan. 22. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Valami acelbetetest nezzel , hogy legalabb EGY ferfi legyen fiu bakancsban!
2017. jan. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez amit te írsz szerintem túlzás utcai használatra, nagyon magas a szára és vastagon bélelt. Ha utána zárt helyen dolgozol egész nap, megfő benne a lábad. Amiket írtál mind jó márka.
2017. jan. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Jómagam is az acélbetétest preferálom, de be kell lássam télen nem optimális. Ezért is vagyok nehéz helyzetben, mert az új bakancsok szinte mind selyemfiúsak.

A cipő nem melóba kellene, hanem elugrani ide-oda boltba, kicsit elmenni Kedvesemmel sétálni. És szeretem is, ha jó meleg a lábam. Akkor is túlzás lenne? A Gore-tex miatt azt gondolom, hogy jól szellőzhet, tehát olyan 10 fokig szerintem használható (csak kinti használatra), de cáfoljatok meg, ha nem így van.

2017. jan. 22. 20:02
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát én személy szerint ilyen célra túlzásnak érzek egy 50 ezres bakancsot, de te tudod :). Viszont ha amúgy nem ez a fazon jön be, akkor pl taktikai bakancsok közt is vannak béleltek, vagy pl Martens is van (bár azt be kell lássam, hogy ennek a beszerzése nem biztos hogy egyszerű).

[link]

Ha fázósabb vagy akkor talán jó lehet 10 fokig.

2017. jan. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor már inkább egy ilyen:

[link]

Bár a "Winter Boots"-ok között találtam, nem tudom mennyire lehet alkalmas a hidegebb időkben... Lehet, hogy az angol telekhez gyártották. :D

2017. jan. 22. 20:47
 6/8 anonim válasza:
0%
ha apple.comról akarok iphonét venni akk ott ha az van ki írva hogy 400 dollár azt itt is megkapom 80.000 ért? vagy szalítás drága? Lehet e szálítá nélkül garanciál is e? Budapesten is lehet onnan venni? Kapok hozzá töltőt meg ilyesmiket tud valaki az apple.comról? aki tud az írjon plscq3 éves vok és nem igazán értek ehez mert eddig mindent telenornál vettünk és nem apllet hanem androidot
2017. jan. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Martens 1919 8761 1460.
2017. jan. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy normális cipő megéri a befektetést. Ha vigyázol rá éveken át szolgál, nekem 6-7 éves a Cat-em. Minden évben kétszer leápolom és csillog. :D
2017. szept. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!