Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Telt hölgytársaim! Hogy...

Telt hölgytársaim! Hogy hordtok szoknyát?

Figyelt kérdés
Mivel elég vastag combjaim vannak, középen összeérnek és fájdalmasan összedörzsölődnek (a nadrágjaim is így mennek tönkre), ha szoknyát hordok, ezért nem is szoktam - de szeretnék. Kinek milyen praktikái vannak ezellen? Talán a harisnyán múlik? Válaszotokat előre is köszönöm! :-)
2017. jan. 30. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos velem is ez van, hiába edzek és fogyok, inkább genetika... Nekem az alakformáló alsó ruházat egy picikét segített, de igazság szerint még így is összeér néha...

[link]

pedig 162 cm vagyok és 50 kg :/ szerinted?

Szóval szívből utálom a jelenséget és nagyon megértelek! :)

2017. jan. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elvileg ez a sort is jó, amit belinkeltem, de néha vannak harisnyáik is, nézni kell mindig.
2017. jan. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is össze érnek de engem nem zavar.

Anyukám a stiftes dezodorra esküszik, azt keni az össze érő részekre. Esetleg próbáld meg a hintőport.

2017. jan. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem segített a fogyás, bár lehet hogy nem volt annyira súlyos a dolog, mert nekem csak harisnya nélkül volt rossz, harisnyával nem volt gond.
2017. jan. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia!

a hintőporos, dezodoros megoldás nem rossz, ki lehet próbálni, bár nekem nem jött be. én most olyan alakformáló shortot hordtam nyáron, mint amilyet az első válaszoló linkelt. ezt lehet helyettesíteni levágott leggingssel, biciklis nadrággal. amiről még hallottam, hogy veszel egy olyan combfixet aminek a tetején minél vastagabb csipkés rész van ilyen tapadós gumival, és levágod csak a csipkés részét. elvileg ott marad. ennek a profi változata a bandelettes, én jövőre ilyet akarok rendelni, bár elég drága de jól is néz ki

2017. jan. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!