Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen szoknyát hol találok?

Ilyen szoknyát hol találok?

Figyelt kérdés
Sok helyen kerestem ilyen szoknyát,de sajnos nem jártam sikerrel. Már nagyon régóta szeretnék egyet fehér színben. Valaki nem tudja,hogy hol lehet kapni vsgy rendelni? Kép a linkben

2017. febr. 2. 18:17
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]


Erre gondolok sima fehér színben csíkok nélkül.

2017. febr. 2. 18:21
 2/6 anonim ***** válasza:
Aliexpress, ebay. De igazából nem ajánlom a rendelést, nem valószínű hogy azt kapod amit várnál.
2017. febr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én még nem láttam sehol,tényleg csak neten.

Esetleg varratni? Ez egy egyszerű rakott szoknya.Minden varrodában meg tudják csinálni.És legalább az anyaga is olyan lesz,amilyenre vágsz.

2017. febr. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyaron a H&M-ben láttam ilyet csak full feketében meg talán a Mao Chixben. De utóbbi nem biztoa.
2017. febr. 3. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
biztos*
2017. febr. 3. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyet tényleg csak rendelni tudsz, de megbízható eladótól vegyél. Megnézheted magyar oldalon is,hátha.
2017. febr. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!