Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol kaphatók a legkisebb...

Hol kaphatók a legkisebb méretű nadrágok? (felnőtt, női)

Figyelt kérdés
A Guessben vásárolok általában, Bershka, Stradi de a 32-es sem feszül már rendesen. Annál pedig nincs már kisebb. Ötlet?
2017. márc. 20. 07:51
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Marad a gyerekruha vagy kezdjél el enni.
2017. márc. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ah az meg rövid lenne. Eszem én, csinos vagyok.
2017. márc. 20. 08:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne csak a tucatboltokban nézz körbe például... Nézz el egy Kikbe, Hádába, kínai boltba, ahol azért van választék és ki lehet fogni jó árban normális darabokat. Esetleg normális farmerboltban, csak van kicsi méret.
2017. márc. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm.
2017. márc. 20. 09:27
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Bármi lehetsz de csinos biztos hogy nem ha a boltokban található legkisebb női nadrág nagy rad, főleg hogy a gyerek rövid rad...

Elég egy aránytalan valami anorexiás lehetsz...

2017. márc. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Metionin ***** válasza:
Nekem is mindig ez van, a gyerek legnagyobb derékben jó de a lábamra rövid, a felnőtt legkisebb meg lábra jó de derékban nagy. Tallyban van XXS-es is, az még van hogy rám is kicsi, de az XS-es mindig jó. De sajnos a minőségéhez képest elég drágának tartom őket (kivéve leárazáskor). H&M-ben is van olyan, amiből a 32 jó rám, de a legtöbb gatyám simán kínaiból van. A 25 méret éppen jó, max néha a hosszából kell kicsit levágatni.
2017. márc. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
88,5cm a csípőm, ami majdnem ideális. Nem vagyok extra vékony, pont jó. Soha senki nem mondta hogy sovány vagyok. Nekem nem feszül a nadrág a Tallyban, az XXS-es 32-es is, de én meg pont úgy vettem észre hogy ott nagyobbak a ruhák, a Guessben kisebbek és feszesebbek (lehet mert minőségibb). Amikor volt rajtam pici felesleg akkor pont a Tallyban jött ráma 32-es, Bershkában deréknál nem, de én oda hízok sajnos.
2017. márc. 20. 21:11
 8/10 Metionin ***** válasza:
Derékban nekem sem feszül a Tallys, csak muszáj kicsit nagyobbat vennem, mert amelyik derékban jó, annak a vádli része nagyon feszül. Mivel sportolok, a lábam izmos, de a derekam meg nagyon vékony, így marad a kompromisszum. Épp most jártam végig vagy 10 boltot egy normális fekete farmer után és végül megint csak a kínaiban találtam.
2017. márc. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
tallyban vannak elég kicsi nadrágok :)
2017. márc. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Pull&Bear (32-es méretük akár egy 10 éves lányra is jók)

Tally Weijl

2017. ápr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!