Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel, hogy öltözködj...

Mit vegyek fel, hogy öltözködjek, ha kövér vagyok?

Figyelt kérdés
2008. okt. 14. 14:21
 1/4 anonim válasza:
9%
vegyél fel sok ruhát,hogy ne látszodjon
2008. okt. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez farmer kicsit hosszított felsővel.Ez nagyon szép tud lenni.

nekem kimondottan tettszik,ha egy ducibb nő, nőiesen,csinosan öltözködik.

Mondjuk ha szép a melled a dekoltázsod akkor egy V vágású felsővel odaterelheted a hangsúlyt:)

2008. okt. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Hangsúlyozd ki azt, ami szép rajtad! Ha jó lábaid vannak, hordj szoknyát. A magassarkú cipő véknyít. Vegyél karcsúsított ingekek. Semmi képpen ne hordj bő ruhákat, mert az még jobban szélesít, s inkább színes ruhékkal csalj, ami mintás, virágos, vagy hosszában csíkos. Pl. térdig érő szűk fari szoknya, egy karcsúsított inggel, s ugyan olyan színű harisnyával, magas sarkú csizmával nagyon csini. Vagy a répa szárú farik, vagy egyenes szárú faru, semmi képp sem trapéz, egy magas sarkúval, s egy hosszított színes mintás felsővel, Övvel. Nézegess divatmagazinokat, abban is találsz jó összeállításokat. Ne félj a színektől, s a divatos kicsit kirívó daraboktól.
2008. okt. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

ha nagy a melled de nagy a hasad is semmiképp ne testhezálló anyagot válassz, h amikor leülsz miondjuk ilyen kis hurkák keletkezzenek. inkább vmi szövetszerű ing szerű vmi legyen ami mellben feszül, alatta pedig nem bő csak ugy elférsz benne:) nekem is van egy kis hasam és az ilyen blúzokkal tökéletesen el lehet álcázni:D

ha csak a feneked nagy, inkább feszülős farmer mint bőszárú, vagy hosszú szoknya abban sztem még nagyobbnak látszol. ez különösen jó ha kerek is a fenék;) a pasiknak is teccik.

gondolom a lábszárad is vastagabb uh ne vegyél csizmát főleg ne a nadrágon kivül. az csak a nagyon vékonyaknak áll jól, sajnos. a magas sarkú tényleg csinosit.


egyébként sok múlik azon hogy mennyire vagy kövér és mennyire arányosan..


ne vegyél keresztbe csikosat, és sztem a fehér, citromsárga és rózsaszin is kövérit. meg a tűzpiros nadrág is. a fekete karcsúsit, de ez nem jelenti azt hogy ugy kell kinézned mint egy gyászmenet. az alsó legyen sötétebb farmer, fekete, barna, szürke v más sötét szin. a blúz lehet tarka, élénk, aprómintás. és dekoltált. a mellkasodon biztos nincs háj.

2008. okt. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!