Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Zaful.com-ról rendelt már...

Zaful.com-ról rendelt már valaki? Vélemények érdekelnének, mert gyönyörű, különleges dolgokat találtam.

Figyelt kérdés

2017. máj. 7. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer rendeltem, soha többet. Tényleg nagyon szép cuccokat lehet szerezni viszonylag olcsón, és az aliexpressel ellentétben a ruhák egytől egyig ugyanolyanok voltak mint a képen. De az azért kicsit felháborító volt hogy az 5 cuccot amit egyszerre rendeltem külön-külön postázták, de nem is egy időben hanem minden csomag között kb 1-2 hét telt el. Kb 2-3 hét mire ezek megjönnek Kínából, úgyhogy gondolhatod mennyi idő volt mire az összeset megkaptam. Közben írtam is nekik emailt hogy ez most hogy van de nem kaptam magyarázatot csak valami sablon választ. Ja és még csak nem is a vámhatár fölötti értékben rendeltem úgyhogy nem tudom miért így küldték, simán belefért volna egy csomagba. Még annyi kifogásom van az oldallal, hogy iszonyat büdösek voltak a ruhák, émelyítő vegyszer szaga volt az összesnek. Úgyhogy már csak ezért sem rendelnék soha többet kínai oldalakról. De ha neked ezek nem jelentek problémát, nyugodtan rendelj. A fizetéssel meg a ruhák minőségével nem volt gond.
2017. máj. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oh, ez akkor kínai oldal? Ezek a ruhák kaphatóak aliexpress-en is? Soha nem rendelek ilyen helyekről, ezért nem tudom.
2017. máj. 7. 13:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez is kínai, onnan jönnek a cuccok. A legtöbb biztos fent van ali-n de onnan végképp ne rendelj mert nagyon kiszámíthatatlan, onnan is rendeltem már ruhát de azoknak semmi közük nem volt a képen látható ruhával. Rongyokat kaptam onnan.
2017. máj. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nagyon sok minden kínában készül, az a nem mindegy hogy kik , milyen körülmények kozott és miből csinálják :) Van különbség egy pincéből összetákolt varroda és egy normális gyár között, ahol ellenörzik(legalábbis valamennyire) a minőséget. En kétszer rendeltem tőlük, minőségre teljesen megegyezik az itthoni fastfashion cuccokkal(tally,handm,bershakstb) csak sokkal olcsóbban :D Az kicsit gáz ,hogy kulön küldik, de neken csak 2-3 napos eltérések voltak.
2018. szept. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!