Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A női telitalpú szandál divat...

A női telitalpú szandál divat még 2017-ben? Páromat szeretném meglepni egy pl. TomTailor szandál.

Figyelt kérdés
2017. máj. 9. 22:10
 1/8 A kérdező kommentje:

A kérdés az, hogy nem ribis a telitalpú ugye?


Plusz a másik kérdésem, hogy ez a fajta a talp miatt kérdezem ez is a divat 2017-ben?

[link]

2017. máj. 9. 22:24
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd meg nyugodtan,egyáltalán nem ribis!
2017. máj. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1. ronda

2. normális webshop ismérvei: céginformáció, ÁFSZ, amiben a 14 napos elállás rögzítve van

2017. máj. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Divatos, de ez elég csúnyácska. Bár te ismered, ha neki tetszene vedd meg
2017. máj. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kettő kérdés van :)

1 A sima telitalpú szandál ribis e és divat e még 2017-ben?

Pl. deichmann-ba sok van kint


2 Ott a képen csak az "be vágott" talp a lényeg, hogy úgy láttam ez lesz a divat?

2017. máj. 9. 22:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Amit látsz kirakatban meg plázacicákon, az a "divat". Itt inkább az a kérdés, hogy mennyire ismered a barátnőd stílusát.

Én személy szerint rühellem ha bármi ruhát, cipőt, ékszert, akármit vesznek nekem, mert 99%, hogy utálni fogom. Pl. ezt se hordanám soha.


20/L

2017. máj. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pusztán attól hogy telitalpú, nem lesz ribis, csak ha túl magas a sarka/platformja. A linkelt talpat én hanyagolnám.
2017. máj. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem irtó vagány, vedd meg neki!
2017. máj. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!