Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rövid short narancsbőrrel?...

Rövid short narancsbőrrel? Mit gondoltok erről? Nők és férfiak véleménye is érdekel!

Figyelt kérdés

30 feletti nő vagyok, már tavaly sem húztam fel rövidnadrágot, mert úgy gondoltam nem kell a fél városnak mutogatnom a már nem makulátlan testrészeim. Lehet nyáriasan öltözni ízlésesen is, de 18-20 éves lányok szemrebenés nélkül hordják ezeket a mini nadrágokat, szoknyákat.

Még nem szültem és tudjuk a narancsbőr támad, még akkor is, ha nagyon tudatosan élünk.


2017. máj. 29. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor gáz ha tényleg nagyon narancsbőrös valaki. Nem szép látvány.
2017. máj. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
és majd amiatt fogsz mesülni, mert más azt mondja rád, hogy nem szép látvány? :D engedd el és vedd fel azt a shortot szerintem. aki leszól, az megérdemli, hogy 50 fokban meghasadjon :D garbóban.
2017. máj. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem érdekel. Az emberek 90%-nak nincs tökéletes teste.
2017. máj. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nagyon csini nyári ruhák vannak mindenféle hosszban. A sortok valóban nem túl esztétikusak hájas rengo narancsboros combokkal.
2017. máj. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40 fokban nem leszarom hogy néz ki rajtam a rövidnadrág? :D örülök ha túlélem a nyarat.
2017. máj. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mégis inkább takarom az utcán, elég, ha a strandon "lehull a lepel".
2017. máj. 29. 22:22
 7/9 anonim válasza:

Szerintem ez egyên függő. De hozzàteszem a lànyok/nők legalàbb 80% rendelkezik ezzel az "áldàssal".

Simàn felvehetsz shortot ha jól êrzed magad benne, ha nem akkor nem muszàj. De így is nők vagyunk, legyünk magabiztosak én ezt mondom. :)

2017. máj. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

En siman felveszek shortot pedig mar 40 Vagyok de tobb mint husz eve testepitek es ezert makulatlan az alakom illetve nagy melegbe nem rohadok a felhosszu gatyakba mint a tobbi pali!

Szerintem nyugodtan felveheted ha szeretned es ne foglalkozz masok velemenyevel.

2017. máj. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Második válaszoló nem tudom hol írtam hogy nekem narancsbőröm van. 54 kg vagyok, vékony szóval nem tudom honnan vetted. És látom sok itt az álszent hogy le vagyok pontozva aztán állítom ti szóljátok le legjobban azokat akik felvesznek rövid gatyát a narancsbőrös p.csájukra. Na heló

(első voltam)

2017. máj. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!