Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hiszi azt bárki is,...

Miért hiszi azt bárki is, hogy ha rajta drága ruha van, többet ér másoknál?

Figyelt kérdés
Vannak nők a közelemben, akik az hiszik többek másnál, mert drága ruhákban járnak. Miért teszik ezt?

2017. máj. 31. 11:08
 1/9 anonim válasza:
100%
Téged komolyan izgat az ilyenek véleménye? :) Szellemi toprongyok, azért.
2017. máj. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyeneknek nem szokott a draga ruhaik melle egy deka jo izlesuk se lenni :D

Nevetsegesek

Es nem azert, mert ennem nem tudom megvenni. Mert megtudom es meg is veszem, HA tetszik. De ezek a nok csak esz nelkul vasarolnak es oltozkodnek, mert jajj draga akkor az jol nez ki

En csak nevetek az ilyeneken

90% gusztustalanul, izlestelenul oltozkodik

2017. máj. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod hogy azt hiszik?
2017. máj. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet még nem láttam. Olyat láttam, aki elég lekezelő volt mert elegánsabb nálam.
2017. máj. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem gondolom, hanem tudom, hiszen azért volt lekezelő, lenéző, mert az én képemen nincs 2 réteg vakolat, és magamutogatós drága ruha.
2017. máj. 31. 13:41
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Honnét tudod, hogy azért volt lekezelő? Nem mintha bármi egyéb ok mentség volna.
2017. máj. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Tipikus kisebbségi gondolkodás: Egy kis gondozatlan lyukban lakik, viszont a Gucci ruha és az iPhone ott virít nála.

Én jómódú családba születtem, ruhából mégis kb. 16 éves koromtól kapok igazán komoly, márkás ruhákat.

De nem vagyok az irreálisan magas árak híve. Inkább felveszek egy márkátlan, szép jó minőségű ruhát, mint egy giccses, műszálas vacakot, amiért csak azért kérik el a 100 rongyot, mert rá van nyomva, hogy YSL/Gucci/D&G.

2017. máj. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#6 mert mindenkivel ilyen aki nem úgy öltözik mint a gazdagok, nincs annyi pénze, hogy prémium autókat vegyen, tehát olyan 10 millió körül.
2017. máj. 31. 15:29
 9/9 anonim válasza:

Nem tudom. De általában akik próbálják mutatni a világ felé, hogy többet érnek másoknál általában önértékelési problémáik vannak.

És csatlakozom az előttem szólókhoz. Sokkal fontosabb, a praktikusság, az anyagminőség, és a szabás, hogy áll az emberen, mint, hogy mennyibe kerül.

2017. jún. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!