Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egész nyáron hosszú nadrágban?

Egész nyáron hosszú nadrágban?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok, kicsit teltebb alkat. Igazából nincs nagy bajom a lábaimmal, de szerintem nagyon nem áll jól a rövid gatya. Vicces 40 fokban is hosszú gatyában flangálni az utcán, vagy igazából senkit nem érdekel? :D
2017. jún. 9. 03:00
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Mostanában nagyon felszaporodtak az ilyen kérdések. Én sajnálni szoktam azt aki nem évszaknak megfelelő ruhát hord, akin látszik hogy munkaköri elvárás őt azért, aki hülye őt azért. Egyébként hosszú holmikból is van vékony anyagú és lengébb amire ránézve nem fog lefőni az összes körülötted levő.

Ma pl láttam egy lányt hosszú lengébb virágmintás vászon nadrágban, egyszerű barna szandállal és egy szűkebb fehér felsővel párosítva, jól nézett ki, látszott a nadrág anyagán, hogy nem fő bele.

2017. jún. 9. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Ha magadra akarod vonni a figyelmet akkor mindenképp hosszú gatyát vegyél:D Rövidben valószínű senkit nem érdekelnél de ha nyári kánikulában megjelensz hosszúban tuti mindenki téged néz majd. Eddig mit hordtál? Mert hát gondolom az elmúlt években is így néztél ki. Ha eddig felvettél rövidet akkor nem értem most miért nem kéne. Én mondjuk vékony vagyok de én meg imádom a maxi ruhákat, abban azért nem sül meg az ember, hülyének se nézik de nyilván többet takar mint egy rövid nadrág. Ha illik az alakodhoz akkor ilyet is választhatsz.
2017. jún. 9. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem inkább hosszú szoknyát vegyél fel. Az eltakarja a lábad és közben lenge és nem sülsz meg benne.
2017. jún. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Vegyel fel szoknyat v nyari ruhat, ami nem tul rovid. Egy jo cipo is segithet. Szabassal, mintaval es szinnel is lehet optikailag csalni.
2017. jún. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
Senkit sem érdekel .Mint az sem ha rövid gatya can rajtad.😊
2017. jún. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Kövérként mindig rövidnadrágot vettem fel nyáron. NYilván próbáltam ízléses darabokat választani, nem olyat, amiből ordítanak a sonkáim. :D De hosszú nadrágból is lehet olyat választani, ami szellőzik. Pl egy olyan, mint az aladdin nadrág, csak nagy ülep nélkül, világos színben. Ha nincs nagy hasad, akkor egy nyári ruha is jó, ami a deréknál van szűkítve.
2017. jún. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Bizony! En is hosszuban vagyok mert ha meleg van akkor rovidbe is meleg van.

Amugy kepzeld azt hogy olyan helyen dolgozol ahol kotelezo a hosszu szoknya vagy nadrag viselete, ott is kibirjak nem?

En mondjuk utalom a rovidet azert nem hordok es szeretem erezni , hogy van Rajtam valami.

2017. jún. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem senkit nem érdekel, és nem fognak emiatt kinézni :D És vannak tényleg vékony anyagú, nyári hosszúgatyák is.
2017. jún. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!