Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi lenne, ha ba Balcsin...

Mi lenne, ha ba Balcsin férfitangában strandolnák?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kigyúrt macsó, de vékony vagyok, nem hájpacni. Szabadstrandra gondoltam, ahol nincsenek sokan. 39F

2017. júl. 2. 07:56
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim válasza:
47%
Nekem bejön az ilyesmi, szexinek tartom. (Lány vagyok.)
2017. júl. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
67%

Kösz, most akartam reggelizni!

Ha ilyen mániád van, miért nem a négy fal között éled ki? Senki nem kíváncsi a hajlamaidra.

2017. júl. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
85%
Hát, kicsit ízléstelen, én a tangás nőket is ízléstelennek tartom, nemhogy pasit. A fecske fürdőnaci épp hogy takar, szerintem inkább azt vedd fel.
2017. júl. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
19%
Nyugodtan vedd fel sokkal kényelmesebb mint a mostani gyáva hiú szégyellős kisfiúk által viselt térdig érő nevetséges zubbony.
2017. júl. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
58%
Halász Renáta2! Neked véletlenül nem rokonod a „Matika2” nevű felhasználó?
2017. júl. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
92%
Szeretem a szép férfifenekeket. Viszont remélem, hogy a "strandolnák" csak elírás, mert ha így beszélnél, a fenék ellenére kiábrándulnÉk.
2017. júl. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
44%
5! Sajnos nem! Bár szimpatikussak a hozzászólásai és sokmindenben egyetértek Vele, mert reálisan látja a tényeket az itt szereplő begyöpösödött és megvezetett emberek közül.
2017. júl. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
79%
OK! Lehet, hogy nem rokonok vagytok, de ugyanabban a testben éltek…. ;)
2017. júl. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
51%
Ő Matika új énje mivel Matikát kib.szták, és újraregelt női nickel, hogy úgy tűnjön egy nő is egyetért a homárkodással...szegényke nagyon skizó, és nagyon trágár, primitív egyén.
2017. júl. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
36%

Én is kaptam tőle privátot. Nem tudom leírni mit írt mert nem megy át a trágárságszűrőn.

Jah biztos nőnemű a "Renáta". "Finom nő" aki a b*.ik érdekeiért kampányol nyomdafestéket nem tűrő stílusban. Biztos....vagy a skizo Matika ahogy előttem is írták.

2017. júl. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!