Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Tisza cipő az ciki?

A Tisza cipő az ciki?

Figyelt kérdés
cipőt akarok venni átfutottam mindenfélén de a tiszánál leragadok viszont azt hallottam egyszer h az gáz...szerintetek?
2008. okt. 17. 15:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
dehogy gáz.. sztem menő, és egyre divatosabb is lesz, ráadásul tök jól néz ki.. vegyél sztem olyat
2008. okt. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%

Áh én megőrülnék érte, de sehol sem találok!!!! Szerintem meg pl az a rohadt Nike a gáz, megvettem azt a k... cipőt 30 rongyért és kb egy évet bírt és ez már a 3 pár volt, amivel így jártam, azt se tudja mennyi pénzt kérjen érte a minősége meg az albán iparral vetekszik!!!!

Gyerekkoromban nekem sok T. cipőm volt, és kinőttem őket, nem tönkrementek, tesóm is kihúzta bennük!!

Egyátalán nem gáz. Kiváncsi vagyok aki legázozta annak mit jelent ez a szó..

2008. okt. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Az a második legjobb cipőőőő.Sztem is inkább a Nike gáz mint a Tisza!!!!! 2 barátnőmnek van Tiszája és olyan szépek.[: vegyél csak azt bátraaan.
2008. okt. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
100%
Sztem egyáltalán nem gáz nekem nagyon tetszenek a tiszák. Bánom hogy nem olyat vettem. Converse már idegesít hogy minden embernek olyan van. sztem ha van rá pénzed vedd meg
2008. okt. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%

Én IMÁDOM :) Szerintem nagyon szépen, csak drágák... Jó, oké, mihez képest. De annyira sokat nem tudnak, és magyar és mégis ennyit elkérnek érte. Főleg, hogy régen más cipőkhöz képest extraolcsó volt.

Én tavaly tavasszal vettem a Tiszám, tépzáras, fekete, piros Tisza-csíkkal.

Kb 3 hét alatt elkezdett foszlani a sarkánál, visszavittem és megcsináltál, a textil helyett valódi bőrt raktak bele, és azóta is csúcs. Igencsak sokat hordom. Látszik is már rajta. A tépzára sem igazi már fél éve, de még fog. Majd elviszem cipőshöz, és megcsináltatom.

Szóval nekem kicsit csalódás volt, hogy ennyire nem bírja, de ettől függetlenül nagyon szeretem mert szép és kényelmes. Akkor vedd csak meg, ha van pénzed. Aki kispénzű, és sokat kell spórolnia, hogy egy 20-22ezres cipőt vegyen, akkor ne vegye meg, annyira nem jó betektetés, de ha csurrancseppen bőven pénz, akkor megéri :)

2008. okt. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
miért is lenne az? az enyém rózsaszín,és tökéletes,és szerintem az a fontos,hogy neked tetszen és te érezd jól magad benne.akinek nem teccik csááá ... (:
2008. okt. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D másoknak is hamar tönkrement?:S mert ugy tényleg hülyeség lenne rá annyit áldozni ha nem bírja
2008. okt. 17. 22:52
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

A Tisza cipők nagyon jók! Nekem is volt már mindenféle cipőm: Nike, Adidas, Converse és még sorolhatnám napestig..De aztán meguntam, hogy ezek hamar tönkrementek...Vettem egy Tisza cipőt...Ez másfél éve volt, és még mindig szép:D Persze ehhez az is kell, hoyg ne kezdj el pl. focizni benne.:P:D De szerintem megérik az árukat!:D

Ja, és kedves 2. válaszoló! Nem tudom,hogy hol laksz, de Pesten a West End City Centerben van Tisza cipős bolt! :D

2008. okt. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Kamella válasza:
71%
Csak annyira, mint a Dunakanyar, Mátra, Hortobágy, a magyar szürke, Balaton, Budapest látképe, Semmelweis Ignác, puli, Petőfi, Radnóti, Kőszeg, Szigetvár, komondor, Tisza, Pálinka...stb., stb.
2008. okt. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
100%

Bátyám 20éves és ijet hord:)

Nekem pedig Tisza mellényem ven!:)

szóval szerintem nemgáz se csajnak se pasinak..:D

2008. dec. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!