Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 12éves vagyok szombaton lesz...

Bettike335 kérdése:

12éves vagyok szombaton lesz a 13 születésnapi bulim mit vegyek fel? Több lent!

Figyelt kérdés
A témája átlagos és ott lesz az egész csalàd(kb30-35fő) és fél mezőberény (kb40-45fő) nagyonfontos lenne a válasz mert a barátnömel szombat délelőtt megyünk vásárolni! Plusz mien legyen a műkörmöm? És a hajam( halszálkafonás az jó lenne? Vagy legyen szimpla 3-as?) Fontos lenne! Mielőtt valaki belekötne mineknekem műköröm ahonan én jövök igy szokás! A válaszokat köszönöm elöre is! :-D

2017. júl. 13. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem tanulj meg írni, és utána döntsd el, hogy milyen műkörmöd legyen. 13 évesen annyit nem tudsz, hogy "vagy"al nem kezdünk mondatot, és az "ahonan" pedig 2 n-el van. Többit inkább nem is javítom ki, Bettike.

Vegyél valami egyszerű, kis ruhát, amiben nem izzadsz meg, de nincs is kint a fél segged. Hajnak meg szerintem bőven jó egy átlagos, csavart/göndör haj vagy valami halszálkafonás is.

2017. júl. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne etess mar azzal, hogy van olyan hely ahol a kis 12-13 eveseknek mukorom kell lenni a kormukon... Mindegy, nekem nagyon tetszenek a nude szinek, egy kislanynak meg foleg jol all a kormen, es ahhoz mondjuk jol megy egy puderszinu ruha, es szerintem is inkabb legyen becsavarva/kivasalva(magyaran inkabb engedd ki) a hajad.
2017. júl. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Ahonnan én jövök így szokás!" :D Beszarok! Mégis honnan jössz? Valami elcseszett sorozatból a Disney csatornáról?


35fő+45 fő, egy szaros 13. szülinapra? Csak nem hasonló közegből való vagy? https://www.youtube.com/watch?v=0vMICnv3JF0

2017. júl. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Ha az első válaszoló felvette a kioktató stílus, legalább tegye azt a megfelelő háttérismeretek birtokában. A „vagy”-gyal való mondatkezdést nem tiltja semmi. Ha stilisztikailag szükséges valamelyik kitétele, akkor a nyelvhasználó dönthet.
2017. júl. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyien jönnek, akkor szerintem hitelt.
2017. júl. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!