Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik boltokban kapni "aranyo...

Melyik boltokban kapni "aranyos" mintás bugyikat?

Figyelt kérdés
A New Yorkerben találtam egy ilyen bugyit (nem saját kép, netről szedtem) [link] és megtetszettek ezek a cuki mintás franciabugyik de szinte sehol nem találok, próbáltam fehérnemű boltokat, H&M-et, de mindenhol vagy sportos, vagy egyszínű vagy max valami csipkéset találok, sehol nincs valami merészebb aranyos minta, ti milyen boltokban találkoztatok ilyenekkel (akár webshop, bár pl aliexpressről félek rendelni mert ráírják hogy pamut aztán semmi köze hozzá)
2017. aug. 4. 01:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Kinainal tuti, nekik van fantaziajuk xd
2017. aug. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az biztos, a bolhapiacon van egy ázsiai hölgy aki fehérneműket árul (természetesen újakat) rémisztő mennyiségű cicás cuki bugyit vettem már tőle csak sajnos ritkán újit pedig 1000Ft 3 db. :D
2017. aug. 4. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!