Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet kapni ilyen bő/lenge...

Hol lehet kapni ilyen bő/lenge ruhákat? -> (kép)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


ilyesmiket tehát :) pontosabbat nem találtam, mondjuk mellnél feszes, a többi csak lóg :)

konkrét üzlet?


2010. máj. 26. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
2010. máj. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem varrass. Viszont ha nem akarsz, akkor vegyél egy pár mérettel nagyobb pólókat, felsőket. Bár már sok helyen lehet kapni hasonlókat. (bevásárlóközpontokra gondolok)
2010. máj. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2010. máj. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hát azért nem ilyenekre gondolok->

[link]


simán szép, divatos lenge ruhákat, amit az ember nem úgy vesz, hogy vesz egykét számmal nagyobbat :D amikre én gondolok azok most divatosak, nyáriasak.Gondolom vannak a plázákban :)

a többi link viszonylag megfelel

2010. máj. 27. 13:44
 5/7 anonim ***** válasza:
denevéreknek való boltban!
2010. máj. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nemértem ebben mi a vicces.Egy sima ruháról van szó, ami a mellnél feszes, a többi lóg és kb. fenékig ér :) sokan hordják -.- istenem
2010. máj. 27. 19:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudom nem ez a kérdés..

De Úr Isten.. ez milyen ocsmány :S

Ki tud ilyen felsőket felvenni? Jó hogy mindenkinek más az ízlése... de ... mindegy :S

2010. máj. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!