Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Női acélbetétes bakancsot hol...

Női acélbetétes bakancsot hol érdemes beszerezni?

Figyelt kérdés

Helló, egy acélbetétes bakancsot szeretnék venni, amivel kapcsolatban 3 kérdésem van:

1. Hol érdemes beszerezni? Rokpince oldalán néztük párat meg a katonadolog.hu oldalon

2. Hány soros a jobb? A 10, 15 vagy 20 soros? Nekem a 20 soros tetszik a legjobban, de a ti véleményetekre is kíváncsi vagyok.

3. Melyik márkát ajánljátok? A Steel-t meg a Martens-t ismerem, de ha tudtok más márkákat is, akkor kérlek írjátok le.

Illetve ha van olyan dolog amire oda kell figyelni, akkor kérlek azt is írjátok le.

A válaszokat előre is köszönöm!



#acélbetétes bakancs #Martens #katonadolog #Rokpince #Steel acélbetétes bakancs #Martens acélbetétes bakancs
2017. szept. 24. 15:07
 1/6 A kérdező kommentje:
A kérdésben és kulcsszavakban elírtam, Rockpincét akartam írni, elnézést.
2017. szept. 24. 15:10
 2/6 anonim ***** válasza:

londonport.hu [link]

Szerintem a 10-es a legjobb mert könnyebben belehet fűzni

Martens elég jó, undercover gladiator pure trash

2017. szept. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak ismételni tudom az előzőt, minél rövidebb, annál könnyebb befűzni.

[link]

Nekem ehhez hasonló van (nem pont ilyen), aminek nem lyukai vannak a fűző részére, hanem fém bújtatói, ezt jóval könnyebb meghúzni. Illetve azt is szeretem, hogy fölül nem csak simán véget ér, hanem kicsit kényelmesebb, párnázott a szár teteje.

2017. szept. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
12%

Munkavédelmi felszerelések árúló boltokban.

A belvárosban elég sok van.

2017. szept. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Utolsó, a csaj rocker (vagy punk vagy metalhead vagy mittomén') nem építkezèsre akar menni :'D

Am szerintem a military boltokban kaphatóaknak jó a minősége, de nem vagyok tapasztalt, hol éri meg legjobban :)

2017. dec. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már sikerült beszerezni. :)
2017. dec. 24. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!