Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bershka ár-érték arányban...

Bershka ár-érték arányban milyennek számít? A méretezése valósághű?

Figyelt kérdés
2017. okt. 15. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Zömmel elég kis meretezesu.

Szerintem nem éri meg az árát.

2017. okt. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így van, elég kis méretezésű. Nekem személy szerint megéri az árát, és szeretek a Bershkában vásárolni, a kabátaim nagy része pl onnan van és jó minőségű, szép darabok.
2017. okt. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem gagyi a ruhák minősége, gyakran már az üzletben elkezdenek szétfoszlani. A méretezése is furcsa, minden sokkal kisebb, mint máshol.
2017. okt. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Ha alapból 38-as méretű farmert hordok,akkor Bershkábol minimum 40-es kellene ezek szerint?
2017. okt. 15. 20:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem minimum a bershkas nadrágok tagulnak arra nagyon figyelj a meretezese érdekes az egyik barátnőm M-es pólókat hord és jó volt rá a Bershkas xs-es pólóm,kabátom onnan van imádom, az árát is megéri olykor nadragok nagyon jó árban vannak ott, jó az a bolt
2017. okt. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minőség elég gyenge és amellett elég tömegcikkek vannak ott. Én nem szeretem ha velem szembe jön minden második embert abban a ruhában ami rajtam is van, de ízlések és pofonok.
2017. okt. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem nem éri meg az árát, a felsők egyenesen pocsékok, onnan bármilyen fehér felsőt vettem egy mosás után állandóan mind tönkremegy. A téli kabátom viszont onnan van, azzal egyedül megvagyok elégedve, de annak is túlzás volt az ára.
2017. okt. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!