Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Buliba mit vegyek fel? Discoba...

Buliba mit vegyek fel? Discoban még nem voltam és nincs ilyen csillogos cuccom, felső milyen szín, milyen fazon, egy farmer meg egy magasszáru csizma jó?

Figyelt kérdés
2008. okt. 22. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Farmer miért ne lenne jo,csizmàval???????????????????

Persze hogy jo,jobb mint ha ilyen idöben miniszoknyàban vonaglanàl végig(még ha fogsz ilyen lànyokat majd ott làtni,akkor is)

Nem is kell kifejezetten csillogo felsö,szerintem az màr nem is divat.

Szerintem mindegy milyen felsö,bàr hozzàteszem feketével ovatosan,mert ha neon fény van,azon olyan furcsàn elövillannak,kis fehér szöszmötök,amit amugy nem làtsz,és az éppen nem mindig kellemes...

De végül is mindegy mibe mész,csak ne szabadidö ruhàba,meg kötött pulcsiba!

Ha van egy csini fülbevalod,jol megcsinàlod a hajd,akkor nincs mitöl aggodnod.

2008. okt. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi:D

van egy rozsaszín szerintem tök jó polom vagy drapp újatlan vagy barna spagettipántos meg egy bordó boleró szerintetek??

2008. okt. 22. 20:54
 3/9 A kérdező kommentje:

vagy szürke felső ezüst flitteres öv

és az övet derékra kötöm akkor oldalt lábamnállelóg az ciki?

mm van az öv és ez egy ilyen szallag szerü izé ezüst flitterekböl na ha ez lelóg a lábam mellet az divat még?

2008. okt. 22. 21:30
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én simán elmegyek egy farmerba..egy szép polóval toppal...ne görcsölj ezen!! A fő hogy kényelmes legyen,s jól érezd magad benne!! Néhányszor kiöltöztem én is de nem érdemes mert a sötétbe senki sem figyel,meg semmivel sem vesznek többen körül ha kiöltözöl! A lényeg a kényelem....farmer poló ennyi............:)
2008. okt. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tökéletes a farmer. Viszont gondolj arra, hogy ugyan kint hideg van, de bent meleg lesz és táncolni fogsz szóval valami kisebb top és kevésbé meleg naci legyen rajtad. No meg kényelmes cípő, szerintem a csizmában meleged lesz.
2008. okt. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi:)
2008. okt. 23. 08:36
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Vagy valami kivágott felső is megteszi :P :) A lényeg tényleg, h jól érezd magad amiben vagy :) Én is elmentem úgy egy buliba, hogy kiöltöztem teljesen, de tényleg semmi értelme nem volt, nem is volt kényelmes, csak itthon a tükör előtt jól állt, ennyi :) szval kis lazán :)
2008. okt. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi

ha bárkinek van még vmi véleménye lécci írjon:D

2008. okt. 23. 14:03
 9/9 anonim válasza:
Legyél olyan cuccban ami kényelmes pl: kedvenc farid csőszárú akkor egy szexi felső kis smink magassarkú vagy csizma hajad kiengedve szemed kifestve ennyi
2012. szept. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!