Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Márkás, vagy nem márkás ruhák...

Márkás, vagy nem márkás ruhák a jobbak?

Figyelt kérdés
Velem rengetegszer van úgy, hogy egy márkás üzletben annyira gány cuccokat látok, hogy úgy gondolom, a pénzüket se érik meg. Viszont egy névtelen kínai ruhaüzletben néha olyan szép ruhákat pillantok meg, hogy szinte elájulok. Amúgy gyakran dicsérik az öltözködésem, és csak néznek nagyokat, mintha űrlény lennék, mikor megmondom honnan van egy-egy darab.
2008. okt. 23. 18:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%

Az ilyen "márkás" üzletek a sznob emberek naivságát használják ki, és ebből profitálnak. Ugyan, miért lenne jobb egy olyan ruhadarab, amire rá van varrva egy pipa, vagy rá van írva akármi, amit most menő felvenni. Inkább azt nézd meg, hogy hol gyártották a cuccot, és ne lepődj meg, ha kínai, vagy thaiföli... stb.

Én sosem ezt nézem, hanem az anyagát, és hogy kényelmes-e az a ruhadarab számomra. Fontos, hogy hogyan lehet mosni, meg ilyen apróságok.... Én teljesen meg vagyok elégedve a ruháimmal :))

2008. okt. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%

Ha én veszek egy márkás ruhát mert megtetszik, soha nem választok olyat, amiről a márkajelzés messziről virít, az annyira sznob, meg nagypofájú. A cipőkkel kimondottan rossz a tapasztalatom, a pipással háromszor jártam úgy, hogy megvettem a 30 rongyos futócipőt és egy évig bírta, úgy hogy heti egyszer volt a lábamon. azt se tudja már mennyit kérjen érte, de a minősége meg az albán iparral vetekszik. Na meg made in thailand:S:S:S

Ahol lakom, van egy ruhaüzlet, finom darabokat árul, és árul emelett márkásakat. Oda elég sokat jártam, addig amíg össze nem akadtam a tulajjal a Józsefvárosi piacon:S:S:S na hadd ne mondjam, h honnan szerezte a márkás darabjait. És szerintem ez sok boltban előfordul. Kínaiban is ki lehet fogni, minőségi nem fakulús nem nyúlós egyedi darabot, na meg turkálóban!!!! Ott pl rengeteg márkás cuccot találsz kifogástalan állapotban.

Nekem két márka van amiben még soha nem csalódtam, a Levi's és a Dr.Martens. Ezen kívül szinte mindennel volt már defektem, a sportmárkákkal főleg.

Na és igazad van, a legtöbb márkás cucc annyira szutyok, hogy az anyagot sem éri meg, amiből megvarrták.

2008. okt. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
30%
hát a drágább általába JOBB is. ezzel mindent elmondtam.
2008. okt. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Na ez az ami nem igaz. Az előttem szóló. A drága az esetek kis részében jobb, nagy részében, pedig ugyanolyan mint a teljesen ugyanolyan olcsó. Esetek kis, de nem elhanyagolható részében úgy szar ahogy van.
2008. okt. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
Hát tényleg vannak olyan márkák amik csak azért drágák mert rá van nyomtatva egy név de amit megfizetünk az általában azért drága mert van minősége is. Például ha megveszek a kínaiba egy magas szárú tornacipőt 4000 ft-ért, hamarosan lejön a talpa, bebüdüsödik,pár hónap múlva használhatatlan. Veszek egy Converse-t 14 000 ft ért, ami több évig is jó,semmi baja se lesz,nem büdösödik. és ez másra is igaz...
2008. okt. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
35%
Hát a márkásak ...logikus
2008. okt. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%

Nos nekem ruhabolt-hálózatom van az országban...A ruháimat,amit árulok,Kínában csinálják.Kiválasztom az anyagot,mennyire legyen minőségi(küldenek mintákat),majd legyártják.Ugyanabban a gyárban készítik a Nike-t,Adidas-t,Reebook-ot,O'Neill-t,stb,csak arra rávarrják a jelet és belevarrják a címkét.Én ugyanezeket árulom jel nélkül(büntetne a fogyasztóvédelem,ha jellel árulnám én is csak a tizedéért...)

Szóval tényleg az anyag számít.(És nem akarok üzletneveket írni,de ezen márkás üzlet tulajdonosai ugyanolyan piti árat fizetnek a "márkás" pólóért,mint én)Csak ő úgy adja el,mintha tényleg az lenne...

2008. okt. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
84%
az igaz h a marka sokat dob az aron , de meg kell nezni az anyag minoseget ,azert altalaban a markas cuccok lassabban rongyolodnak,tobb mosast birnak , es persze van hulladekaru is koztuk ,de a markas aru nem hiaba markas ,tehat ki kell tapasztalni
2008. okt. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%

Én ruhát soha nem veszek márkás helyen max egy két darabot mégis mindig teljesen trendi és jó cuccaim vannak persze nem virit rajta a márkajel és ha megjelenik egy új divat nem veszem rögtön meg rgy márkaboltba.

cipők hát azt mindig kifogom azt amelyik szar de alapár 3500-4000 sőt 6000 ft és nem ma árkás hát a sarka ugy megy szarrá ahogy az meg van írva egyépként cipőt csak ugy jobb márkásboltba venni ha megtartod a blokkot mert ha az megy szarrá 6 hónapon belül és nem a te hibádbol akkor kicserélik ezt kínaiba nem mindig de mondom én soha se a márka hanem a kinézet meg minőség alapján választok

2008. okt. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
36%

turkalo, hasznaltruha kereskedes, ott vannak a legjobb cuccok

minoseg, egyedi, jol nez ki, es persze az ara a legjobb

2008. okt. 26. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!