Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek mi jut róla eszetekbe,...

Nektek mi jut róla eszetekbe, ha valaki fültagitót, az orrában karika, szemöldökben, ajakban, piercinget, felnyírt haj, extrém színű haj bármelyike, vagy együttesen minden megtalálható egy személyen, főleg lányon?

Figyelt kérdés
Nekem az, hogy züllött, drogos életet él, egy igazit suttyó, lázadó. Lehet nem feltétlenül azok, de nektek mi jut eszetekbe, ha megláttok egy ilyen embert, főleg, ha az egy szép lány lenne? Ezeknek az embereknek a profilképe facebookon eltér a megszokottól, pl. firktáltan lerajzolták magukat, fehér szemgolyóssá vagy valamilyen morbiddá photoshopolták magukat, képmutató mindenük a neten, de lehet az életben is. Miért csinálják ezt és ti mit gondoltok erről, mi jut ezekről az eszetekbe? Köszönöm a válaszokat!

2017. nov. 20. 18:36
1 2
 1/17 BB.Bence válasza:
18%
Nekem az, hogy feltunési viszketegsége van. Esetleg nehéz gyerekkora volt. Az apja verte, vagy pont fordítva a szulei teljesen elhanyagolták, nem végezték el jól a "dolgukat".
2017. nov. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Piercingem van pár, tetoválás is van, szines hajam is van és mégis komolyan vesznek a munkahelyemen. ;)


Vezető mérnök , 40/N

2017. nov. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Az hogy igénytelen.
2017. nov. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
5%

2-es

De ha nem lenne, már rég vezérigazgató lennél, nem csak vezetőmérnök.

2017. nov. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
#4 franc se akar vezérigazgató lenni, manager se akartam eddig, pedig már kétszer is ajánlottak ilyen pozíciót fel ;)
2017. nov. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Látom jó sok a felszínes, előitéletes ember.


Először ki kéne rendesen írni a kérdést aztán itélkezni mert így amit írtál egy nagy katyvasz, zagyvaság...


Én is kérdeznék valamit. Miért foglalkozol mások külsejével? Miért lenne valaki suttyó csak azért mert piercingje van vagy szines a haja, esetleg kivan tágítva a füle?

Az ilyen emberek sokszor sokkal elfogadóbbak, nyitottabbak a többi ember felé, mint az átlagosabb külsejű emberek.


Elárulom én is piercinges vagyok (kettő ajak-pontosabban snake bites- és egy septum pcm van) szeretem a metál zenét és ez meg is látszik a külsőmön (oldalláncok, acélbetétes bakancs, bőrkabát és tetőtől talpig fekete cuccok, kb így néz ki a hétköznapi öltözetem) sohasem drogoztam még és nem is akarok. Alkoholt sem fogyasztok már. Nem vagyok züllöt és suttyó sem. Imádom a képzőművészetet és a művészettörténetet. Kiállításokra és színházba járok...és ezzel nem csak én vagyok így, sok piercinges, szineshajú, tetovált ismerősöm is értelmes művelt ember.

Sajnos sokszor találkozom előitéletekel a megjelenésem miatt. Az utcán is beszólnak stb...de ez nem engem minősít. Sokszor látom hogy megvetően néznek rám vagy megbámulnak. Viszont ez nem nagyon hat meg. Így érzem jól magam, így vagyok önazonos. És azt is tudom hogy aki más emberek dolgaival van elfoglalva igen szegényes és ingerszegény életet élhet.


Összeségében azt gondolom róluk hogy ők így érzik jól magukat vagy ez tetszik nekik...kb ennyi a véleményem róluk.

2017. nov. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
Nekem meg azok az emberek suttyók akik úgy néznek ki mint az összes másik, és másokat fikáznak külsőségek miatt. Hát, véletlenül sem akarok rád hasonlítani és ezt legjobban azzal tudom kifejezni ha szinesre festem a hajam és mindenféle képeket tetováltatok magamra.
2017. nov. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Az elején még kapok egy-két normális választ, arra amit kérdeztem. Aztán megjelennek a kérdésemet magukra vevő személyek, azok, akikről a kérdés szól. Nem a ti válaszotokat vártam, ti nyilván védeni fogjátok magatokat. Én az átlagos külsejű emberek véleményére voltam kíváncsi, hogy hogyan vélekednek az extrém külsejű egyénekről, főleg lányokról.
2017. nov. 21. 00:38
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Lila libák.
2017. nov. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem alapból provokatív a kérdés. Így ne csodálkozz ha mi magunkra vesszük vagy megírjuk, hogy szerintünk nincs igazad. Másrészt nem írtad le, hogy csak azoknak az embereknek várod a válaszát akik nem piercingesek, tetováltak, fűltágítósak, színes hajúak. Nem vagyunk mi gondolat olvasók.

Bocsánat, hogy nem erősítjük meg azt a téves gondolatodat, hogy olyanok vagyunk mint amilyennek gondolsz minket...

2017. nov. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!