Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék szép szövetkabátot...

Hol tudnék szép szövetkabátot venni ami nem is olyan drága?

Figyelt kérdés
2008. okt. 24. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Mindennek megvan az ára,ezt tudjuk jól. Szerintem szövetkabátból nem lehet olcsót venni. Legalábbis én még nem láttam. A Mexx-ben vettem tavaly kabátot,nagyon szép, jó minőségű. láttam idén a zarában is, de nem tudom,hogy az milyen minőséget nyújt,és hogy egyáltalán milyen az,amit elképzeltélmert ami nekem szép,lehet,hogy neked nem az. Menj egy kört szerintem a Váci utcában, vagy az Aréna plázában, ott a felső szintem a peek és c-ben rengeteg volt.
2008. okt. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Nívósabb turkálókban láttam 5-6 ezer forintért gyönyörűeket. Nézz be oda is!
2008. okt. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Én épp ezt előztem meg azzal, hogy januárban, leárazáskor vásároltam meg a 15 ezres kabátomat potom 5 ezer valamennyiért. Tényleg szép és több fazonban is volt, nem éri meg főszezonban megvenni, úgysem csak akkor hordod. Mondjuk jókor mondom, tudom. De mostmár hátha jobban szétnézel, mert szerintem megéri. Sok ruhámat így leárazva vettem. Egyébként kínai boltokban, piacon nézd meg, ott is vannak, ahogy én láttam!
2008. okt. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Kilós turiban vettem fekete hosszú mexx szövetkabit kb 2500forintért, egy darabárasban pedig 2000ért teljesen új (cimkés) piros térdközépig érőt! Mindkettő anyaga nagyon könnyű, puha, meleg!
2008. okt. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
látom, ha nem olyat ír az ember ami mindenkinek bejön azt már egyből le kell pontozni. köszi. pedig csak segítene az ember
2008. okt. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!