Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Normális egy középsulis fiú...

Normális egy középsulis fiú anyukájától, hogy mikrofibrás nejlonharisnyanadrágot ad gyermekére?

Figyelt kérdés
11. évfolyamos a fiú
2017. dec. 14. 09:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

A kérdés értelmezhetetlen. Fogyatékosról van szó, hogy 'ad rá gyermekére" - egy 17 éves emberre?

Caius Iulius Caesar 17 éves korában hadsereget szervezett.

Térjetek már észhez, emberek!

2017. dec. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Amennyiben a fiú is felveszi, mert fázik, akkor nincs semmi baj vele. Erőltetni már úgy sem tudja a szülő, főleg ekkora kamasz fiúra. 😊
2017. dec. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Andizsuzsi ***** válasza:
79%
Több férfi hord harisnyát télen nadrág alatt, mint gondolnád.
2017. dec. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

És ha a fiú szereti hordani?


Ekkora gyereknek már nehéz megmondani mit vegyen fel. Én lány vagyok, nekem természetes, hogy felveszek harit, ha fázom, de ahogy elnézem a fiúkat, többen hordanak, mint azt gondolnánk. Ciki vagy nem ciki nekik, ez van.

2017. dec. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%

a hideg ellen már rég feltaláltak a valóban meleg és férfinek is alkalmas jégeralsót

[link]

2017. dec. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Normális, sportolók is hordják, pedig azokon látszik is.
2017. dec. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, a focisták és a futók is hordják, de azért a mikrofibrás női ruhadarab.
2017. dec. 14. 12:30
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
17 éves fiúra jobb esetben semmit sem ADNAK rá. És ha ezt akarja hordani, akkor hadd legyen. Nem hiszem, hogy anyu vette volna neki vagy ha a fiúnak nem tetszene, akkor nem hordaná. Amúgy meg nem mindegy, milyen anyagú? Gondolom, nem miniszoknyával hordja, senki nem látja.
2017. dec. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Èn is 17 vagyok, engem a barátnőm lepett meg kb vagy három hete, egy vastag pamut harisnyával, mondta hogy vegyem fel ezt is, utóljára szerintem oviban volt rajtam harisnya. De nem bántam meg hogy fel vettem, nekem nagyon be jön, ès nagyon kènyelmes ès nagyon szeretem hordani. Azóta is hordom minden nap a harisnyát.
2017. dec. 19. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

A mikroszál egy anyagfajta, rengeteg dolog készül belőle, pl férfi alsó is. A harisnya pedig előbb volt férfi ruhadarab, mint női :) persze vehetne fel jégeralsót vagy aláöltözetet, de ezek viszonylag vastagok, nem biztos, hogy kényelmes a nadrágja alatt. A harisnya vékony, viszonylag meleg, nem izzad bele.

Ne lovagolj már ezen!

2017. dec. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!