Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek hulyeseg szilveszt...

Szerintetek hulyeseg szilveszterre kicsipni magam, ha dolgozni fogok?

Figyelt kérdés

Sajnos beosztottak 31-re, 13 orat fogok dolgozni, de 10-kor vegzek, bar nem hiszem , hogy marad erom bulizni menni.

A kolleganom azt mondta, ha mar dolgozni kell ilyenkor is, o egy kicsit ki fogja magat csipni, ami alatt feltunobb sminket, csinos ruhat es belott frizurat ertett.

Nem tartom rossznak az otletet, de valahogy megis.. ha belegongoldolok, hogy egesznap csinos ruhaban ,,kell” lenni, kicsit elborzaszt. Nyilvan nem olyan kenyelmes. Raadasul a sminkem, hajam se tudom olyan surun ellenorizni, megis kicsit jo lenne csajosabban felolozni.

Talan egy fekete farmer, es egy elegansabb , kivagott piros hosszu ujju bele fer, lehet, hogy begondoritem a hajam, vagy kivasalom. Sminkelni nem nagyon szoktam, de egy szelid tusvonal elferne, ugy gondolom.

A hetkoznapokban ennel egyszerubben nezek ki, tudom ez se nagy valami, de igy erzem jol magam. A fent emlitett szett nekem csinos kategoria mar.

Mit gondolnatok, ha meglatnatok igy az eladot a pult mogott? Hulye otlet szerintetek?



2017. dec. 29. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit dolgozol? Nem feltétlenül hülyeség szerintem. Mondjuk szerintem a hajaddal nem nagyon érdemes babrálni mert lehet a nap végére nem marad meg.
2017. dec. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elado vagyok dohany -, es ital boltban, a sajat ruhankban dolgozhatunk ,szerencsere.
2017. dec. 29. 09:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy jól érzed magad, ha reggel nem lesz kedved hozzá, akkor nem, az év utolsó napján próbáld meg jól érezni magad ,még ha dolgozol is :)
2017. dec. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!