Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 15 éves vagyok, a szüleimmel...

15 éves vagyok, a szüleimmel szeretném tudatni, hogy "nagylány" vagyok, szeretnék már tangát és melltartót viselni, csak nincs bátorsáágom elmondani. Hogyan mondjam meg a szüleimnek hogy én belül már nagyon is érettnek tartom magamat?

Figyelt kérdés
2008. okt. 25. 20:54
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
100%
ujjetek le szepen egy aztalhoz es beszejjetek meg szepene... ha nem ertik meg...szepen ...es ha telleg eleg nagy lany vagy hozza akkor mond meg kicsit agresszivabban... es batrabban... nah mindnet bele;)
2008. okt. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Igyekszem köszike:)
2008. okt. 25. 21:16
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
A melltartót hozd fel nyugodtan, teljesen természetes dolog, egyszerűen kell és kész, anyukád biztos meg fogja érteni. A tanga már a konzervativabb szülőknél sokszor gondot okoz, de minimális áron lehet tangát venni, úgyhogy akár magadnak is vehetsz párat.
2008. okt. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég még én is így voltam.Én sem mertem szólni anyunak, ezért úgy csináltam, hogy mikor voltunk vásárolni, és nézegettük a fehérneműket az üzletben ott böktem rá, hogy nekem mi is kell pontosan:) De nyugodtan beszéld ezt meg a szüleiddel, befogják látni hogy szükséged van ezekre a darabokra, és nem hinném hogy bármi kivetnivalót találnának.
2008. okt. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyeneket nem osztottam meg a szüleimmel... úgy éreztem, hogy ez magánügy, úgyis észreveszik (minden szülő észreveszi, ha a gyereke "felnőtt"). :)
2008. okt. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
30%

A viselkedésedből fogják észrevenni. Abból, hogy érett, felnőtt módon reagálsz a dolgokra.

Szerintem is simán megbeszélheted ezeket velük - de biztos szükséged van melltartóra? Nem csak azért kell, hogy nagylánynak nézzenek?

Amúgy nekem nem tetszik... de, ha már így 15 évesen megereszkedett a melled, akkor tényleg venni kell. Létezik ilyen, csak ritka.

2008. okt. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 pry ***** válasza:
100%

A melltartó a megereszkedett mell tartására szolgál? Milyen furcsa én ezt eddig nem is tudtam, nekem azt mondták arra való, hogy ne hagyja megnyúlni a bőrt és a szalagokat a mellben, rögzítsem futáskor, sportoláskor, illetve ha valakinek kis melle van és ezek a funkciók annyira nem érvényesülnek (bár hozzáteszem a kis mell is tud fájni intenzívebb mozgás során), akkor a kivágottabb felső jobban mutat vele, a fehér pólón nem látszik át a mell és nőiesebbnek is érezheted magad vele. És még valami ami szerintem fontos: van egy ismerősöm, 16-17 éves és MÁR megereszkedett a melle, mert eddig nem hordott melltartót, és viszonylag nagy melle van, és ezt már nem lehet visszafordítani. Tehát a melltartó célja fiatalkorban a megelőzés.


A kérdésre visszatérve: Anyukádnak megmondod, ha cikinek érzed akkor a vásárolgatás közben talán jobb, nagylevegő és kész. Ha nem tetszik neki akkor még mindig ott van a saját pénzből megvevős variáció is. Ne félj.

2008. okt. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan beszéld meg anyukáddal, apukádnak talán nem kell tudnia...de szerintem neki mindegy is, úgysem ért hozzá :P:)Amúgy általában az apukák 20évesen is próbálják a lányukra ráfogni, hogy "de még olyan kicsi vagy".Legalább is az enyém ilyen, ő annyira szeret és félt, hogy csak nehezen kezd rájönni, hogy már nem vagyok a kicsikéje.:)

Szóval sztem anyuddal nyugdtan beszéld meg, de ne azt érezze, hogy nincs már rá szükséged.Általában a szülőknek ez nehéz, mikor gyermekük felnő.

Sok szerencsét!

2008. okt. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nagyon rendesek vagytok, igyekszem erőt venni magamon:P:D
2008. okt. 29. 16:56
 10/23 anonim válasza:
100%

Miután megvettétek az első darabokat,anyukád mindenbizonnyal észbekap,hogy már nem vagy "annyira" kislány,bár a szüleidnek még sokáig az maradsz,főleg apukádnak:D

Meg hát nyilván anyukád is hord/hordott melltartót meg tangát:D tehát ő biztosan megért-egyetért majd:D soksikert:)

2008. okt. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!