Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen csinos, nőies, csajos...

Milyen csinos, nőies, csajos gatyák vannak és hol lehet ilyeneket venni?

Figyelt kérdés
Olyan gatyát szeretnék amik egyben csinositják az embert ,különleges és csajos is.Szeretem a mayos gatyákat de valami más márkára is kiváncsi lennék de nemtudom hol ésmilyen márkát vegyek.Annyi olyan embert láttok akinek irtó szuper gatyája van és mindig azongondolkodom vajon hol vehette..:S
2008. okt. 26. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:
én is szeretem a nőcis gatyákat! álltalában én is a mayo-ban vásárolok, (de a Retro, vagy a Gas gatyák is állati jók) ahol laksz, a főtéren, v. a plázában egy divatüzletben biztos találsz néhány jó darabot! talán nézz utána a neten is
2008. okt. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
attól függ mennyit akarsz rá költeni, menj egy plázába és biztos találsz, amik kicsit olcsóbbak: tally weijl, bershka, zara, de ha nem sajnálod rá a pénzt: replay, gas, retro, guess - ezekben biztos találsz olyat, ami nagyon jól áll és tetszik is :)
2008. okt. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!