Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ciki ennyire...

Szerintetek ciki ennyire kopott talpú cipőben járni?

Figyelt kérdés

Igazából a felső részével semmi gond sincs és nem szeretnék most cipőre költeni. Nektek mi lenne a véleményetek ha ilyet látnátok?


[link]

[link]


22/L



2018. jan. 13. 16:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
76%
Undorító. Gondolom egy új Nike-ra most nincs pénz. Viszont én inkább vennék egy 4-5000 forintosat a kínaiban amíg lesz pénzed egy újra. Ezt még kapálni se venném fel.
2018. jan. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is vegyél másik cipőt. Nem kell Nike. Főleg, hogy a sportcipők nem is téli cipőnek valók. Lehet normális áron jó cipőket kapni.
2018. jan. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
46%
Én lukadásig szoktam hordani, utána pedig befogom fűnyíráshoz...
2018. jan. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
93%

Nem akarom elhinni h egy 22 éves lány/ fiatal no ennyire igénytelen legyen. Kizart.

Mind a cipő állapota, mind az, hogy egy ifjú nő egy airmaxben járjon az számomra több mint sokkolo.

Természetesen ennek is megvan a maga helye (edzoterem, kutyasetaltatas) de a leírás alapján nem erről van szó.

2018. jan. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Bennem is pont ez fogalmazódott meg!
2018. jan. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
31%
Milyen undoritó anyagias,csak külsőt néző emberek,meg sokaknak van rendesen lové is,itt aztán meglátszik a válaszokon !
2018. jan. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok anyagias! De ne haragudj, a piacon 2000ft-ért árulnak cipőt! Ettől még az is jobb, komolyan!

Elhiszem, hogy nincs pénze új nike-ra, meg márkás cipőre, de nem is mondta senki, hogy azt vegyen. Ez nem kopott, hanem konkrétan hiányzik egy darab a talpából!

Egy lány ne legyen már ennyire igénytelen. A kínaiban is max 5ezer egy félcipő. Annyit azért össze spórolhatna magának. (Mondjuk télen nem félcipőben járunk, de ez most mellékes, azt már nem is merem írni, hogy csizmát vegyen)

És én, mint szülő, biztos nem engedném, hogy ilyenben járjon a gyerekem. Mindegy, hogy 10éves 20-30 vagy 40. Inkább nem eszek egy hétig, de összespórolnék a gyereknek egy cipőre!!

2018. jan. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
49%
Őszintén szólva én is hasonló állapotú cipőt hordok, mondjuk annak a sarka ép, csak felemelve látszik, hogy a talpa nullára van kopva... muszáj lesz valamit kitalálnom, mert nagyon csúszik a simára kopottt gumi, főleg most, hogy hó is van... neked nem lett csúszós?
2018. jan. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

A 2. kép alapján sürgősen dobd ki!

És nem csak az esztétikai része miatt. Nem tartja a sarkad semmi, tönkreteszi a lábad.

Én Vaterán vettem kéz alól, de szinte új állapotú magasszárú Airmax-et (eredetit), 5ezer ft-ért.

2018. jan. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Úgy döntöttem hogy nyárig ez még kibírja és majd nyár elején veszek új cipőt.

Nem akarok egyébként kínait venni, mert az a tapasztalatom hogy pát hónap után szétmennek.

Egyébként esőben csúszik a talpa de azért hasra nem esek vele.

2018. jan. 20. 07:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!