Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 3 gombos öltöny fiatalon?!?

3 gombos öltöny fiatalon?!?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Az helyzet az, hogy 18 éves vagyok és van egy 3 gombos zakóm a Rolandból. Tudom már nem a legdivatosabb a 3 gomb de rám van szabva és nem is a legolcsóbb darab, így kár lenne ha a szekrénybe porosodna. Szeretem hordani is, csak az lenne a kérdésesem, hogy nem illetlen vagy helytálló-e így 2018-ban ilyen öltönyt viselni?

190cm vagyok és karcsú.

Véleményeket szeretnék kapni.

Válaszokat előre is köszönöm!


UI: a hozzávaló öltözködési szabályokat ismerem.



2018. febr. 27. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
35%
vágd le a harmadik gombot
2018. febr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Látni kéne. Lehet hogy inkább formálisabb alkalmakra való és nem hétköznapra, de gondolom 18 évesen amúgy sem hétköznap hordanád.
2018. febr. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Illetlennek nem illetlen, legfeljebb nem divatos. Ha nem bénán néz ki rajtad akkor nem gáz, és mivel magas is vagy ezért nem néz(het) ki rosszul rajtad, főleg ha magadra igazíttattad. Viszont ha őszinte is akarok lenni, és ahogy te is írtad, 2018-ban már tényleg nem hódít a háromgombos.
2018. febr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!