Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mini short! Olyanok is felvesz...

Mini short! Olyanok is felveszik, akiknek tiszta narancsbőr a lába, vagy vastag! Mit szóltok egy ilyen lányhoz?

Figyelt kérdés
Nagyon megnézitek, hogy ez hogy volt képes ilyet magára venni, vagy érdektelen? Egy molettebb lány igenis hordjon szigorúan térd alá érőt?
2010. jún. 9. 23:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért veszik fel,mert rohadt meleg van.Ha őket nem zavarja,h összesurlódik a lábuk középen,hát vegyék.Ilyen nagy melegekben szerintem bárkinek megengedett.Főleg,hogy a kövéreknek sokkal jobban melege van.
2010. jún. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem szép látvány, és én lehet nem is tenném így közszemlére, ha ilyen lenne a testem, de ettől függetlenül egyáltalán nem zavar, és egyáltalán nem várnám el, hogy egy kövérebb ember nyáron is hosszú nadrágban szaladgáljon.
2010. jún. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
83%
Szerintem az nagyobb baj, hogy olyanok nem veszik fel, akik simán felvehetnék. Amúgy meg tényleg nem szép látvány, de ha ők jól érzik magukat így, akkor ez van. Örülj annak, hogy neked szebb lábaid vannak és biztosan szebben mutatsz egy minishortban.
2010. jún. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én irigylem őket, hogy fel merik venni. Én szerintem nagyon dagadt vagyok ezekhez a ruhákhoz. Marad a hosszúnadrág és a póló... :(

17L

2010. jún. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
én vékony vagyok (165 cm 49 kg) de van egy kis narancsbőröm és nem merem felvenni, szóval irigylem, aki meri:(
2010. jún. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

utolsó, én is pont ilyen vagyok, mitn te:S

amúgy ja, nem szép látvány, de ha dögmeleg van, akkor megértem őket.de amikor tél közepén a dagadtabb kategóris felvesz egy rövidke kis sortot nharisnyával és tűsarkú csizmával, attól hányni tudnék.

2010. jún. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nekem is van egy kis narancsbőröm, pedig alapvetően az alakommal nincsen gond. De emiatt én is kicsit félszegebben veszek fel shortot, vagy miniszoknyát. :S
2010. jún. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem picit göröngyös. csatlakozom a 49 kilósok táborához. 165 centi vagyok én is... nem veszek fel, csak térdig érőt... perpill rubintrékára tornázom, hátha idén...
2010. jún. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az vesz fel rovid shortot, foleg ebben az idoben, aki akar. En mondjuk nem veszek, mert nem tudom figyelmen kivul hagyni azt, hogy mindenki rajtam rohog.. De ha valaki nem akar meggyulladni, akkor szive joga igy donteni!
2010. jún. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért mert valakinek vastag a lába attól még felhúzhat szoknyát,vagy rövid gatyát...
2016. máj. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!