Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Strandpapucs másnak...

Lányok! Strandpapucs másnak is csak egy nyarat bír ki?

Figyelt kérdés

Májustól szeptember végéig strandpapucsban szoktam járkálni itthon a faluban, de szezon végére mindig elkopik, elszakad, stb.

Évek óta ez megy, de amit tavaly vettem, kifejezetten szerettem. Tény, hogy sokat voltam benne, de az éven már nem tudom hordani...


Más is van így, vagy csak mindig kifogom a gyengébb minőségűeket?


L/23


2018. márc. 26. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy strandpapucs 1000-5000 Ft között van. Ha kibir egy majdnem fél éves szezont napi szintű használattal, semmi okod a panaszra....
2018. márc. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy nyarat, vagy még annyit sem. L.
2018. márc. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly nyáron CCC-ben vettem ilyen gumis vagy “műanyag” papucsot, az bírja, de a szivacs anyagú nem.
2018. márc. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Kínai Strandpapucs fajták nem bírják még fél évet sem, sőt még lábszagot okozhatnak? valakinek volt ilyen tapasztalata lábszaggal?
2018. márc. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert a nevében benne van, hogy hol kellene használni és mindjárt nem 1000 órát lenne rajtad, hanem csak 100-at és 10x annyi ideig bírná.
2018. márc. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy Tommy Hilfiger lábújközöttis papucsom, ami nem volt olcsó (7000-8000 talán, szóval nem is brutál drága), és az bírja már 4 éve, pedig én is a ház körül vagy ha csak boltba/barátnőkhöz megyek, azt veszem fel egész nyáron. Sőt, itthon is sokat vagyok benne. Egy baja van, hogy a talpáról viszonylag hamar lekopott a mintázat (mármint az aljáról, ami a talajjal érintkezik), szóval pokolian csúszik, szerintem egy csepp víz éri, olyan, mintha jégen járnék. Az a durva, hogy akkor is tud csúszni, ha maga a papucs talpa vizes, de a felület, amire lépek, az száraz :D mondjuk ha jövök haza, és kint eleredt az eső, az előszobában tuti piruettezem egyet a kövön... így szoktam rá a jó alapos lábtörlésre :D
2018. márc. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!