Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hosszú szárú csizmát hordó...

Hosszú szárú csizmát hordó lányok! Ti megnéztek egy pasit, ha mondjuk ő is hosszú szárú csizmát hord vagy természetesnek veszitek, hogy ő is hordhat ilyeneket?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy ha például lovaglócsizma, elegánsabb fazonú gumicsizma vagy egy 20-30 soros bakancs van rajta.

2018. márc. 30. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem ertem, hogy mi köze van a kettőnek egymáshoz...

A nők többsége ősztől kora tavaszig csizmát hord, ez pedig nem külön kategória úgy mint mondjuk az acélbetétes bakancsot hordó lányok, nők.

A másik dolog meg az, hogy a férfiak nem szoktak hordani általában magasszárú labbelit, ezért tökmindegy, hogy milyen fajta van rajta, az tuti, hogy

2018. márc. 31. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, véletlenül elküldtem befejezetlenül:)

Szóval tuti, hogy megbámulna téged mindenki és nem csak a csizmát viselő nők!

2018. márc. 31. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Pedig én hordok télen hosszú szárú csizmát, és ha nagyon hideg/sáros/havas az idő, akkor nemhogy a csizmás nők, de más se nagyon bámul meg. Nekem eddig ez a tapasztalatom. Oké, akkor ugye minek tettem fel a kérdést. :) Csak azért, mert kíváncsi vagyok az ide írók véleményére is.


Amúgy a dolog úgy függhet össze, hogy a nők nagy része télen hosszú szárút hord, a férfiak pedig egyáltalán nem. Ezzel kapcsolatban volt is egy kérdés ezen az oldalon a napokban, bár igaz, azt nem én tettem fel. Viszont én sem értem ezt, hogy a pasiknál miért nem divat a hosszú szárú csizma. Szerintem nagyon jól néz ki és nem csak a nőkön. Kb. 3-4 hete volt az a nagy havas, latyakos idő, ha jól emlékszem. Legalábbis mifelénk. Teljesen praktikus volt a hosszú szárú csizma és mindenki természetesnek vette, hogy én is azt hordok.

2018. márc. 31. 03:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Biztos megnézném, mert nagyon ritka az ilyen (kivéve a bakit). Nemrég láttam valakit wesco jellegű csizmában, de rá volt húzva a nadrágszár, azt azért szívesen megnéztem volna normálisan viselve.
2018. márc. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy tapasztalod, hogy nem bámulnak meg, akkor minek a kérdés?
2018. márc. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mivel csak ismételni tudom önmagam, nem értem mi lenne a gond abban hogy egy olyan ruhadarabot most épp egy hosszúszárú csizmát hódítanánk vissza amit megint csak a nők nyúltak le tőlünk.

Elég csak visszatekinteni a múltba ezt is a férfiak hordták úgy mint a nadrágot meg a harisnyát!

Nekem egy okos odvas gúny nevű 72%-os okos kislány írta hogy a nők azért kezdték viselni a nadrágot mert elkezdtek dolgozni illetve olyan feladatokat ellátni amit szoknyába nem lenne pont praktikus.

Na akkor a hosszúszárú csizmára miért is van/volt szükségük???


Ja! Hát persze télen ne fázzanak, esőbe ne ázzanak el stb.


Hát pont ezek miatt egy férfi is hordhatja!!

2018. márc. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok és hirdok rendes hosszú szárú csizmát.


Ilyet: [link]


És mielőtt ez felmerül, közlöm hogy nem vagyok meleg!!

2018. ápr. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocsi utolsó a kérdésért, de ugye tudod, hogy amit linkeltél az egy női csizma?
2018. ápr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bocsi 8-as! Az nem női csizma hanem UNISZEX!!


A nők ugyanigy hívják azt a ruhadarabot vagy cipőt amit a férfiosztályról választanak ha épp megtetszik nekik..


Egyébként a férfi acélbetétes bakancsot hordó lányok is állítják hogy azt ők is viselhetik tehát a 7-es versenyzőnek szíve joga azt a csizmát viselni annélkül hogy lemelegeznék ha az acélbetétes lányokat sem éri ez a vád.

2018. ápr. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!