Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pocakos férfinek milyen...

Pocakos férfinek milyen fazonú és hosszúságú rövidnadrágot ajánlanátok, amiben jól nézne ki (divatosan, de nem nevetségesen és optikailag nem kövérítené még jobban, sőt inkább slankítaná)?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 1. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Hát fiam, én most tényleg elkezdtem törni a fejem, sajnos arra jutottam, hogy le kéne fogyni. Számtalan előnyöd lenne belőle (persze ha az egészséged megengedi). Egyébiránt térd környékig érő nacikat általában mindenki fel tud venni, főleg a melegítő stílusút.

Skót szoknya?

2018. ápr. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem lenne egyszerűbb fogyni?
2018. ápr. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor is ezt csináljátok mikor valaki megkérdezi, hogy mennyibe kerül XY ital? „Ugyan, inkább ne igyál alkoholt"

Vagy, ha dohánybolt felől érdeklődik valaki? „Inkább le kellene szokni"

Módfelett idegesítő ez a visítozás.

2018. ápr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De ha egyszer mindegyik rosszul fog állni?
2018. ápr. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Farmer short vagy vászonból combközéptől feljebb érőt.

Nem kell úgy kinézni mint a többi hiú majom akik egymás fénymásolatai.

2018. ápr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó választ, arra már én is gondoltam, hogy a combközéptől feljebb érő, egészen rövid vászonsort mutat a legjobban a magamfajta pocakos férfiakon. Most megerősítést nyertem. A minél rövidebb (legrövidebb) sortok között fogok nézelődni, s lehetőleg vászon anyagút keresek majd.
2018. ápr. 3. 19:20
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen!

Bár én nem vagyok pocakos, testépítek régóta,de egyszerüen gyűlölöm ezt a takargatást amit csinálnak az utcán,a strandon, egyszerüen nem értem mi indokolja 40 fokba térdig érő kényelmetlen szharokba lenni ráadásúl mindenki így van öltözve mintha szabály lenne rá.

A nőknek ebben igazuk van mert kényelmes is a rövidebb meg nem is meleg és ha jó a lábad minek takarkasd.

Ha esetleg nem találsz olyan rövidet amit szeretnél akkor ott a varrónő! 😉

Én is ott kötöttem ki a vegén...

2018. ápr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, minden üzletben csak térd alá érő zsáknadrágok vannak.
2018. ápr. 3. 19:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Combközépig érőt ajánlanék, mert a hosszabb, bővebb fazon kövérít, ráadásul azok keményebb vászonanyagból vannak, így kényelmetlenek is, a hasat szorítanák, míg a csőfazonban van elasztán, így kényelmesebb ülni is benne. Ha slankítani akarsz az alakodon, és a lábaid amúgy nem "hústornyok", akkor inggel, pólóval lehet variálni, pl. a lenvászonnak jó az esése és nem is sülsz meg.
2018. ápr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!