Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Hervisben kínai cipők...

A Hervisben kínai cipők vannak? Vagy csak én szívom meg velük mindig?

Figyelt kérdés

Többször vettem már cipőt a Hervisben. Volt pár éve ami 2-3 hét után felvált, visszavittem, megcsinálták, aztán megint nagyon durván felvált. Használtam maximum 2 hónapot és kuka. Egy ennél is drágább Puma cipő esetében 1 hét után a műbőr felület mintha „lepattogzott” volna, közben felvált és kilyukadt a felsőrész. Egyértelműen visszavittem. Lett helyette egy ennél is drágább Nike cipő. Ez végre nem vált fel, de gyakorlatilag a talpbetéten járok, rettenetesen elkopott a sarkánál, pedig vigyáztam rá. Jó 4 hónapot bírt ki. Nem hiszem hogy visszaviszem, kellemetlenül érezném már magam...

Más nem tapasztalt ilyen jelenséget? Komolyan mondom, nálam jobban bírja a fele ennyibe kerülő Deichmann-os cipő.



2018. ápr. 27. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Nekem egy nike cipő 4 eve bírja, smemi baja nincs pedig egy héten 2-3szor hordom folyamatosan. Hervisben vettem. Ha lemosnám a talpát teljesen újnak néze ki
2018. ápr. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt hogy? 100 métereket mész benne?
2018. ápr. 27. 20:19
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Ha többször vettél ott cipőt és neked nem vált be lehet máshol kellene vásárolnod.
2018. ápr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

" rettenetesen elkopott a sarkánál,"

Ezt most minden rosszindulat nélkül de nem tudsz rendesen járni. Rosszul terheled a talpad és mivel egyes helyekre sokkal nagyobb terhelés jut az optimálisnál így az anyag sem bírja annyira.

2018. ápr. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Nekem egy Adidas cipőm van onnan, 10 éve(!!!) bírja, annyi hogy picit látszik rajta az idő: Nem az a vakító hófehér. :)
2018. jún. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem a kérdező nem tud rendesen járni, túlsúlyos esetleg még csámpás is. Tanulj meg rendesen járni esetleg lefogyni, mert ez nem normális dolog hogy csak ennyit tart ki egy cipő.
2018. jún. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nálam a Hervises cipők fél évet bírnak ki (jó indulattal). Normálisan járok bennük, viszont az átlagnál nehezebb vagyok (190cm magas vagyok és 90kg) és a lábfejem is szélesebb az átlagnál. Nagyon nehéz jó cipőt találni a lábamra. Ami bevált nálam, az a Kilimanjaro Monokini M nevű cipő. Jelenleg ez az egyetlen átlag/közismert helyről beszerezhető túracipő, ami jó a lábamra. Nem is drága túlságosan: 10ezer forint. A fentebb említett dolgok miatt gyorsabban kopik a cipő a lábamon, mint egy átlagos testalkatú ember esetében. Viszont erről tudom, hogy jó és úgy vagyok vele, hogy inkább többször veszek ilyet, mint hogy egyszer kiadnék egy nagyobb összeget egy olyanra, ami nem is biztos, hogy jobb vagy tovább bírja.


De ez csak a téli/kora tavaszi cipők esetén van így nálam. A téli bakancsom szerencsére jó minőségű és már évek óta bírja. Késő tavaszi/nyári/kora őszi cipőt és szandált pedig sokkal könnyebb találni a lábamra.


Egyébként az egyik ismerősöm, aki átlagos testalkatú, könnyű súlyú és nincs járásproblémája, mondta, hogy vettek egy olcsó tornacipőt kínai boltból - nem Hervisből - és rendeltetésszerű használat mellett 8-10 testnevelésóra után levált a talpa.


Én egyszer Decathlonból vettem kb 5ezer forintért egy tépőzáras nyári cipőt. Elég sokat használtam és még egy év után is jó volt. Igaz, a második nyári szezonjában már csak kerti cipő volt, de megszolgálta az árát.

2022. márc. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!