Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet jó minőségű bugyikat...

Hol lehet jó minőségű bugyikat venni?

Figyelt kérdés
Francia tipust szeretnék inkább,csipke nélkül.Fő szempont a kényelem és lehetőleg max 900 ft legyen.Melyik boltot ajánljátok?
2018. ápr. 30. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Én kisvárosi vagyok, de viccen kívül, piac. Párszáz forint, megfoghatod őket, pamutból vannak, és viszonylag bírják is, vagy kínai, ott is van olcsón pamutbugyi (nekem ez a fő szempont, utána a fajta meg a többi), de nálunk a piacon bőven van választék, sok az árus is, de szerintem a legtöbb piac ugyanolyan, tegyél egy próbát.
2018. ápr. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pepco
2018. ápr. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kik
2018. ápr. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A kikben pár hete voltam és nem sok féle volt.
2018. ápr. 30. 18:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Tezenis kiárusításkor
2018. ápr. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tesco, bár ott ha multipackot veszel, van, hogy egy csomagon belül más méretűek. Mostanában a C&A-s pamut tangák váltak be nekem, francia is van, egy csomagban 5 darab van, 2500 körül van egy csomag. Vagy csak fekete, csak fehér vagy csak testszínű kiszerelés van, de olyan is, hogy minden színből 2.
2018. ápr. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tesco, bár ott ha multipackot veszel, van, hogy egy csomagon belül más méretűek. Mostanában a C&A-s pamut tangák váltak be nekem, francia is van, egy csomagban 5 darab van, 2500 körül van egy csomag. Vagy csak fekete, csak fehér vagy csak testszínű kiszerelés van, de olyan is, hogy minden színből.
2018. ápr. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tchibo, c&a, h&m
2018. máj. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!