Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Túlságosan elálló push-up...

Túlságosan elálló push-up melltartót hogyan "rögzíthetném" a bőrömhöz?

Figyelt kérdés

Nos, idén leszek 20 éves és 0 azaz semmi mellem nincs, de tényleg. Évek óta szivacsot hordok, de megelégeltem, hogy nem vehetek fel amiatt bármilyen ruhát, mert átlátszik a szivacs, vagy hónaljnál, vagy bárhol... vettem egy elég vastag push up 80A melltartót, de ha szorosra is húzom a pántját, akkor is eléggé eláll felül. Mivel tudnám kicsit helyrehozni? Ha a kezemmel lenyomom, akkor tök kultúráltnak néz ki, olyan nagy lesz a mellem, mint eddig a szivaccsal.

Valami ötlet?:(


2018. máj. 30. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Minek hordasz push-up szarokat, mikor nincs, mi megtartsa?


Komolyan kérdem, nem bunkóságból...


Nekem is pontosan 0 mellem van, nem is hordok melltartót, mi a francnak? :)


Régen s max sportottopot viseltem.

2018. máj. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló,

Nem bunkóságból írok én se, csak tudod nemsokára egy egészen fontos eseményre "vagyok hivatalos" ahová normális, elegáns ruhát szeretnék felvenni és az alatt nem mindegy, mi van... szóval leginkább arra a pár órára szeretnék egy megoldást találni

ráadásul vékony se vagyok, van rajtam ki felesleg és így elég aránytalanul nézek ki

2018. máj. 30. 21:23
 3/8 Metionin ***** válasza:
87%
Ha nincs cicid, akkor bármit csinálhatsz a melltartóval, el fog állni. Tudom mert nekem is nagyon kicsi van. Az elegáns ruhád az milyen? Nem megoldható bimbótapasszal vagy ilyesmivel?
2018. máj. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

ahol felül kezdődik a pánt, ott ragaszd keresztben a bőrödhöz egy-egy sebtapasszal a pántot (ott rögzítsd, ahol "lenyomva a kezeddel" jól állt). Csak figyelj rá, hogy jó erős sebtapasz legyen, mert ha az esemény közepén lép meg a helyéről, az ciki.

Többi válaszolónak: nem, nem elég a bimbótapasz. Sajnos az igazi, elegáns, felnőtt nőknek való ruhákat úgy találták ki, hogy valahonnan kell bele mellet szerezni. Hivatalos helyeken, eseményeken meg gondolom te se vennél fel olyan cuccot, ami vagy tök sportos, vagy ordít róla, hogy a gyerekosztályon szerezted. Az üzleti életben meg hasonló helyeken akkor sem öltözhetünk gyereknek, ha az alakunk erre kárhoztat egyébként.

Üdv, 20/L, a mellei kb. tízéves korában halálosan megsértődtek, azóta nem haladnak sehovasem a növésben.

2018. máj. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Akkor keress olyan ruhát, aminek eleve van vaami "szivacsrésze" melltájékon, vagy húzott.


Tudom, hogy szeretnél csinosan kinézni, de ha nincs melled, akkor nagyon meg kell válogatni a melltartót, mert hiába a csinos ruci, ha hülyén fog állni, mert eláll rólad a kosara.


Én már leszarom, 29 év alatt bőven megszoktam, hogy a csinos ruha valami egyszerű lehet csak - esetleg mellnél húzott -, mert nincs az a melltartó, ami jó rám és nem áll rém hülyén :)

2018. máj. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

4-es vagyok, akkor nem kell olyan ruhát felvenni, amihez nincs az embernek adottsága.


Én sem veszek fel x stílusú ruhát, mert hiába tetszik, tudom, hogy bármit csinálok is, idiótán fog állni.


Abból kell gazdálkoznunk, amink van - jelen esetben, ami elég kicsi.


Van bőven csini, alkalmi ruha, amihez elég a tapasz.

2018. máj. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
4. vagyok, tényleg csak az érdekelne, hogy azért lettem lepontozva, mert kötekedés helyett egy tippet is mertem adni hogy hogyan maradhat a helyén az üres pushup?
2018. máj. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tak válasza:
Na,a hajlakkot ne feledjétek,tudi:azzal szoktuk rögzíteni a tappancsot a csempére...
2019. febr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!