Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » SOS! Melyik a megfelelő ruha...

SOS! Melyik a megfelelő ruha méret nekem? 16/F

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy ilyen feszülős pólót, de nem tudom, hogy melyik méret lenne a megfelelő nekem. Az alábbiról lenne szó:


[link]


Paramétereim: 181 cm 60 kg


Azért lenne jó tudnom, mert régóta szeretnék valami feszülősebb pólót venni, csak most a méreten gondolkozom. A paramétereim nem jelenti azt, hogy túl sovány lennék, van rajtam bőven szálkás izom, csak sajnos nagyon gyengék a csontjaim ezért mutat keveset a mérleg.


Az oldalon nincs feltüntetve a mérettáblázatba ezen méretek, ezért egy másik oldalon megnéztem egy mérettáblázatot, és a állítólag az XS nagyon megfeszülne rajtam a derekamon és a mellemen is, csak azt nem tudom, hogy nem lenne-e ez nekem túl rövid ez póló? :S


Vagy inkább vegyek S méretben, mert az XS méretet alapból alacsonyabbakra készítették? Az S méret meg lehet, hogy nagy lenne egy kicsikét...


Mi a véleményetek, melyik rendeljem meg? Előre is köszönöm a segítségeteket!


2010. jún. 15. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha mint írod, nem vagy egy csontkollekció, akkor nehogy XS-eset rendelj, mert az a nagyon vékonyakra van. A simán vékonyra adnék S-est, és a vékony, de nem girnyóra M-eset. De ezt neked kell látnod, hogy milyen vagy. meg persze az is fontos, hogy ennek a póló alapból feszülősre van egy szabva, vagy ha kisebb méretet veszel, attól lesz-e feszülős.

Amúgy a képen nem látszik a sáltól, de a V-nyak van akinek elég bu*isan tud állni.

2010. jún. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kicsit hibásan írtam, bocsesz, csak úgy látszik fogalmazásgátlót vettem be :)
2010. jún. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
szerintem rendelj S-es méretet az XS általában extrém kicsi és az S-es pedig általában csak a hosszúságában változik nem pedig a bőségében
2010. jún. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ugyanezek a paramétereim bár én vékony vagyok. A ruháim S-esek. esetleg menj be egy Nem Kínai boltba és nézd meg melyik jó neked.
2010. jún. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jah és szerintetek a ruhát bemutató hapsin melyik méret lehet??
2010. jún. 16. 10:45
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem M-es lehet rajta, persze ez csak tipp.amúgy ennél a cégnél vissza is küldheted ha rossz a méret, rendelj szerintem is egy S-est, max. kicserélteted
2010. jún. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!