Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy kell a harisnyatartó...

Hogy kell a harisnyatartó csatjával rögzíteni a combfixet?

Figyelt kérdés
Tegnap vásároltam életemben először egy szexi fűzőt, amin harisnyatartó is van. Vettem hozzá combfixet is, de nagyon furcsa csat van a harisnyatartón, ezért érdekelne, hogy tudnám megcsiptetni vele. Előre is köszi a válaszokat!
2008. okt. 31. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:
86%

Pedig egyszerű :)

Van egy gumisrész meg egy drótos. A gumisat bele kell húzni a drótba. Ezt így nehéz elmagyarázni, de a lényeg, hogy ne akard átbújtatni, mehg ilyesmi, hanem fogd a harisnyát a dróthoz és illeszd hozzá a gumisat és húzd a gumisat fel és akkor bepattan.

2008. okt. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
87%
első vagyok: amúgy nekem is anyu mutatta meg elöszőr, aki nem mai csirke és mondta, hogy az ő anyukája is sokat hordott harisnyatartót harisnyával (akkor még harisnyanadrág nem is volt) és akkor is ilyen volt a tartórésze :) mármint ez a csattszerű :)
2008. okt. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!