Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a szemüvegről...

Mit gondoltok a szemüvegről és a szemműtétről?

Figyelt kérdés
Én már harmadikos korom óta hordok szemüveget. Megromlott a látásom mivel anyámtól megörököltem. Az első napokban pár osztálytársamtól egyből megkaptam, hogy hülyén nézek ki benne.. Én viszont úgy voltam vele, hogy muszáj hordanom és látni akartam mivel ez volt a célja ennek. Azóta már egy másik szemüvegem van, de arra legalább jókat is mondtak középsuliba. Egyszer levettem a szemüvegem és azt mondták nekem, hogy nagyon furán nézek ki nélküle.. Ezt vehetem jónak is? Mivel 18 éves lettem pár napja és már erősen gondolkozok szemműtéten (azon belül is lézeresen). Egyrészt félek kicsit a szemműtéttől másrészt már olyan régóta hordok szemüveget, hogy félek mit gondolnak rólam miután már nem lesz szükségem rá. Volt már veletek hasonló helyzet?

2018. jún. 23. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:

5 éves korom óta KELLENE szemüveget hordanom, de iszonyatosan gyűlöltem mindig is, így inkàbb vállaltam, hogy nem látok. 14, 18 és 21 évesen voltam lézerklinikán, nem vagyok alkalmas a műtétre, pedig az első elutasítás óra vártam, hogy de jó lesz majd látni.. Hát megszívtam.

Engem rohadtul zavar a szemüveg, a kontaklencsét nem bírom, úgyhogy ez van.


Van olyan aki tènyleg jobban fest szemüvegben, de ez a ritkàbb eset, ha nem hordanád gyorsan megszoknák


31/N

2018. jún. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A barátomnak volt szemmutetje kb 4 éve (lézeres) és azóta nem hord szemuveget. De azt mondta, hogy idővel kicsit visszaromlott. De nem kell szemüveg neki most, elképzelheto hogy később fog kelleni esetleg. De szerintem megéri.
2018. jún. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

26 év alatt nincs értelme csináltatni mert addig romolhat. Anyukámnak műtötték a szemét és nagyon szeretni.


Ha zavar a szemüveg, kontaktlencsét is próbálhatsz! Èn cserélve szoktam hordani, mikor mihez van kedven

2018. jún. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!