Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a fene történik a ruhaüzlet...

Mi a fene történik a ruhaüzletekben? Mi ez a nagy rózsaszín mánia?

Figyelt kérdés

Nem járok túl gyakran ruhaüzletekbe, mert elég sok cuccom van, és vigyázok is rájuk, de kb. félévente benézek boltokba, hogy mik vannak.

Legutóbb mikor mentem térdnadrágot venni, hirtelen nem tudtam melyik az üzlet női, és férfi részlege.

Az ok pedig az volt, hogy mindenhol rózsaszín meg lila nadrágokat, gatyákat láttam. És az utcán is egyre több srácot látni, akik rózsaszín pólókban járkálnak.

Most tényleg meghülyült a világ, vagy velem van gond?

17/F


2010. jún. 18. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

sajnos ez van,idáig fajult a világ .. ^^

szerintem egy lányon aranyos is lehet a rózsaszín,de egy fiún szószerint undorító..

bár én nemhordok rózsaszínt:)

egyébként ezek a szines csőgatyák..most ez is divat..szerintem gusztustalan:Dföleg fiukon

13/L

2010. jún. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Végre egy normális srác! El sem hiszem, hogy ilyen létezik.

Semmi gond nincs veled, épp ellenkezőleg. Csak tudod, ma már divat b.uzinak öltözni. Hányinger.

16/L

2010. jún. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

pedig én már azt hittem vége ennek az elmeháborodottságnak hogy fiúknak rózsaszínt.

sajnos tévedtem.

26/F

2010. jún. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
80%
sok a b*zi azért van ennyi rózsaszín férfi ruha..
2010. jún. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a srácokon a rózsazín póló,ing,ha diszkrét és nem rikít.Nekem a mesefigurás pólpk nem tetszenek.Nevetséges,hogy a 20on éves fiúk, lányok mikey egeres pólóba járnak.
2010. júl. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
akkor ezekszerint david villara is azt mondod hogy b*zi mert van egy kép ahol rózsaszín ingbe van?
2010. júl. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!