Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Városi gimnáziumi szalagavatór...

Városi gimnáziumi szalagavatóra testvérét jó ez az outfit?

Figyelt kérdés

Felsonek egy fekete csipke body lenne melynek nyitott a háta.

Alsónak mivel 15:00-20:00 között lesz a városi sportcsarnokban egy fekete farmert néztem ami igazából csinos felvéve.

[link] ott az oldalánál ah van az a cipőfűző anyag szépen rendes bőrhatású anyaggal van megoldva, egyáltalán nem ilyen gagyi és olcsó hatású.

Cipőnek, hogy feldobjam és "ünneplős" legyen a szettem egy bézs tűsarkút választottam. [link] ugyanilyen csak bézs színű.

Kabátnak: van ilyenem [link]

[link]

[link]

Melyik passzol jobban? Jó ez így vagy csinosabban szoknyásan illik illetve szoktak menni?


18l


2018. okt. 2. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Ez az én véleményem:

A nadrág nem illik oda, a bézs tűsarkú nem megy a fekete nadrághoz. A kabátok közül egyik sem tetszik, de menj a sárga pufiban ha nincs másod

2018. okt. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%
Ez nem szalagavatóra való. Fekete bézs nem illik össze, body hiába csipkés max utcára való. Kabát mindegy, abból a pénzből vegyél rendes felsőt
2018. okt. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Jézusom, nem. Bulizni, pasizni, strichelni indulnak így a nők, tesód szalagavatóján a családod körében(!) nézzél már ki visszafogottan, csinosan, elegánsan, ne ribisen.
2018. okt. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Légyszi ne. Ez egy buliruha, vegyél fel valami normálisat.

Blúzod, zártorrú fekete körömcipőd/bokacsizmád nincs? Máris máshogy nézne ki még a farmer is szolidabb dolgokkal.


Vagy a body szoknyával, szintén zárt lábbelivel.


Amúgy nagyon adom a cipőt, feketében pont olyan mértékben ri bis, hogy bulizni (szigorúan nyáron) simán felvenném. De komolyabb helyre egyáltalán nem való.

2018. okt. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Ez partyruha. Így ne menj szalagavatóra.
2018. okt. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem menj másba, mert ez nem a legszebb és még szépen fejeztem ki magamat. Előttem már kifejtették, hogy mi a probléma vele én már azt nem írom le még egyszer
2018. okt. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Oké-oké! Ne pánikoljatok

Tegnap lezajlott az esemény. Csipke bodyban, piros szoknyában, fekete harisnya, hozzá fekete magassarkút viseltem.

Aggodalomra semmi ok😊

2018. okt. 7. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!