Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kik járnak (még) élére vasalt...

Kik járnak (még) élére vasalt nadrágban manapság?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy idősebb nénik, kb 80 felett hordanak már csak ilyet, akik felmennek faluról az orvoshoz, fiatalokra v középkorú emberekre ez jellemző lehet még? .... Írna valaki, akinek ismerősei hordanak ilyen nadrágokat? Jellemeznék azokat az embereket pl trendiség v ódivatúság, iskolázottság, életmód esetleg hely (falu, város stb alapján? Kösziiii :)

(Nem az alkalmi kosztümökre gondolok hanem utcai viseletre. )



2018. nov. 3. 22:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Nekem erről a volt kémia tanarnom jutott eszembe 😂
2018. nov. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nyugdíjasok.
2018. nov. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

De látom ez is gáz meg ez is?


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Talán meg kéne tervezni hogy mm-re pontosan úgy álljon az a nadrág hogy mindenkinek megfelelő legyen?

2018. nov. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Időpont ma 09:36 <- Ezzel ne foglalkozz, csak egy troll, aki azt hiszi, hogy mindenhez ért, és érdekli másokat a dehonesztáló, primitív véleménye.


Kérdésre: Sem fiatalokon, sem középkorúakon nem látni manapság már. A szűkített fazonú vászonnadrágok adják most azt a tömböt, amit régen az élére vasalt nadrágok adtak.

2018. nov. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A férjem! Város, üzletember, 45 éves. Az öltöny nadrágjai amiben jár mind élére vasalt. Mindig öltönyben van!
2018. nov. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 TappancsMancs ***** válasza:
Ahogy az utolsó is mondja szerintem is úgy van. Ez öltözködési jelleg kérdése, nyilván egy farmer stb nem lesz élére vasalt.
2018. nov. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én kifejezetten NŐI viseletben gondolkodtam. A férfiak öltönye más dolog.
2018. nov. 6. 08:15
 8/15 anonim ***** válasza:
73%

Nőknél jelenleg is divat az élre vasalt nadrág!

Klasszikus fazon!

2018. nov. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egyetlen szövetnadrágom van, amit élére kell vasalni, máshogy nem is nézne ki jól. Hogy mivel hordom tök változó, általában oxford cipő, fekete garbó, szövetkabát, de volt, hogy tornacipő pólóval, manapság ez teljesen belefér az utcai divatban, senkinek nem tűnt fel. Ez amúgy eszembe juttatta nagyanyámat, néha ő indított minket iskolába, ha a szüleim korán mentek dolgozni, ő a farmernadrágunkba simán belevasalta reggel az élet, mi csak pislogtunk öcsémmel :D. Annyira benne volt a kezében, hogy a munkásruhák kivételével mindent így vasalt, szóval ők kicsi faluban így hordták a ruhákat.
2018. nov. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 TappancsMancs ***** válasza:
100%

Egy női nadrág kosztüm is vasalt nadrággal van. A dolog ugyanaz és nem a női férfi része szerint megy, hanem az öltözék és a helyzet az amihez ez idomul.


Utcai viseletnél is ha olyan ruházat szebb ha élre vasalt, de előírás féle nincs erre. Mindenesetre a vasalt ing és nadrág az se nem régi, lejárt divat, se nem vidékies. Ruházat és alkalom teszi.


Példának nadrág kosztümök azért itt a fotókon sokszor alig lehet kivenni de élre vasaltak.


[link]


[link]

2018. nov. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!